Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Opuchnięty odbyt, guzek wokół odbytu


Gość gość 2509

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gość 2509

Proszę o jakąś poradę. Od wczoraj mam opuchnięty odbyt, co powoduje że nie mogę się *załatwić* Bardzo mnie to martwi bo nigdy czegoś takiego nie miałam. Wokół odbytu jest jeden wielki opuchnięty guzek (wygląda jak bardzo opuchnięta skóra) znajduje się to zaraz przy wyjściu do odbytu co powoduje że nie mogę siedzieć ani chodzić. Z dnia na dzień boli mnie coraz bardziej a do lekarza ciężko się dostać. Co to może być proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilkakrotnie po imprezach, na których wypiłam trochę więcej alkoholu, miewałam opuchnięty odbyt. bolał w dotyku, ale nie przeszkadzało to w wypróżnianiu. po paru dniach opuchlizna schodziła *sama*, bez żadnej maści. czego to może być przyczyną? czy może mam jakieś żylaki czy raczej uczulenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 18 lat i ostatnio też troszeczkę ze dużo zaimpregnowałem i mam takie same dolegliwoaści, ale wątpię, że to są jakieś żylaki, bo chyba w moim wieku cieżko jest dostać cos takiego. Jeżeli nie uda mi sie pozbyć tego przez kilka dni to udam się do lekarza i opiszę wam co mi powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam taki sam problem jak ostro popije. Na następny dzieńi i przez parę dni mam opuchnięty i dziwnie szczypiący ,z dnia na dzień ból przechodzi w swędzenie i wszystko przechodzi samo. Bardzo rzadko pije alkohol, raptem kilka razy w roku ale jak piję to lubię porządnie:) Pracę mam siedzącą bo jestem kierowcą ale dlaczego takie obiawy występują tylko jak popiję? Czy to hemoroidy? Dziwi mnie że na codzień jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez takiego mam juz drugi raz, dziwna szybko postepujaca opuchlizna, po tygodniu znika. Wystapilo 2 dni po alkocholowej imprezie, moze jakies przeziebienie lub to przez oslabienie.... na chemoroidy to nie wyglada, nie ma krwawienia nigdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 18 lat, problem mam ten sam 2 dni temu miałem imprezę mianowicie chrzciny, dość ostro popiłem i na następny dzień rano po oddaniu stolca zauważyłem i poczułem właśnie ten przedziwny guzek, boli przy oddawaniu stolca oraz przy normalnym trybie życia, nadmienię iż bardzo cenie sobie oraz dbam o higienie ponadto to już 2 raz kiedy mam tak samo, z tą różnica że teraz jest to bardziej bolesne i uciążliwe, za pierwszym razem zeszło po kilku dniach czy z tym też tak będzie? dodam że nie występuje krwawienie. Bardzo proszę o jakieś informacje, i czy jest inne wyjście niż lekarz ponieważ jest to dość krępujące dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×