Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Sajmon

Skuteczny zamiennik sildenafilu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sajmon

Panowie czy orientujecie się czy jest cos skutecznego ale bez recepty dla sildenafilu? ;/ Z różnych powodów pomimo tego, że sildenafil na mnie działał nie jestem w stanie go przyjmować ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wmst

28 lat i problemy z takimi sprawami. Zacząłbym się raczej martwić... Powinieneś być w sile wieku. No chyba, że jesteś aktorem w filmach (wiadomo jakich) :d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hanson

Zamiennikiem moze być tadafil ale środek jest dostępny jedynie na receptę. Jeśli chcesz go spróbować musisz wybrać się do urologa albo seksuologa, lekarz najprawdopodobniej zleci Ci jakieś badania oraz będzie w stanie Ci go przypisać. Jesli jednak sildenafil działał na Ciebie negatywnie to nie wiem czy bedzie dobre wprowadzenie tego środka z uwagi na to, ze tadafil uchodzi za bardzo długotrwały oraz mocniejszy lek od sildenafilu.

Polecam po prostu zredukować dawke sildenafilu do mniejszych dawek. Latwe jest dawkowanie sildenafilu w srodku Inventum, który ma w jednej tabletce jakieś 25 mg środka. Dawka ta powinna pomóc, jednocześnie raczej nie powinna powodować innych problemów. Jesli nadal bedziesz się z tym źle czuł to uważam, ze najsensowniej będzie wybrać się do lekarza. A nie zadawac pytania na forum. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bambam

Chlopie, wybierz się do swojego lek. rodzinnego i zacznij diagnostykę (przynajmniej kilku specjalistów będziesz musiał odwiedzić).

Nie ma substancji podobnie działającej do sildenafilu, dostępnej bez recepty.

I zastosuj poradę ze ścianą- poszukiwanie porady medycznej w internecie zdecydowanie nie zalicza się do najlepszych pomysłów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wmst

Sildenafil (czyli słynna niebieska tabletka na v) został odkryty lata temu. Jest dobrze przebadany, dlaczego wiec z niego rezygnować?
Ewentualnie środki oparte na arginina one też podobno pozytywnie wpływają na pukanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sajmon

No właśnie wiem ;/

A ten sildenafil czy ten drugi na a.. to one przypadkiem nie powodują jakiś efektów ubocznych?
Jest jeszcze permen - ale sam nie wiem czy to nie lipa jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wmst

Dorzuciłbym jeszcze od siebie środki na bazie Aganina znane jako L-Arganina. Na wikipedii jest nawet artykuł na jej temat. Jest to substancja coś jak sildenafil, tyle że słabsza. Wypróbuj sobie na erekcję Penis complete, ma bardzo dobre opinie w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.