Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększenie penisa


Gość Snowmen

Rekomendowane odpowiedzi

jak to wygląda w przypadku powiekszenia kwasem hialuronowym? Bo w jednej klinice w mojej mieście wykonują taki ezabiegi. Ogólnie w opisie jest wszystko cacy poniewaz można penisa powiekszyć o ponad 4 cm w obwodzie. Jednak czy nie zaburzy to procesu erekcji oraz czy nie będzie przeszkodą w seksie? Boję się,że na przykład będe miał po zabiegu problemy z erekcją a tego to nawet nie przyjmuję do wiadomości.
Druga opcja to tabletki. Mam na oku penis complete albo penilarge. Brał ktoś któreś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? To nie wiem jak w ogóle bierzesz pod uwagę możliwość ostrzykiwania swojego fiuta. Sorry, ale sam nigdy bym się na to nie wybrał bez zaczenia ile miałby mi się penis powiekszyć. Co do tabletek to brałem penilarge. I są ok. Penis powiekszył się na długości jakieś 3 cm, na grubości jakieś 3 cm również. Jednak miałem dość małego penisa. Pewnie w przypadku powiększenia dużego penisa to bardziej działa wszerz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam brałem pod uwagę powiększenie kwasem hialuronowym bo byłem nieco zdesperowany jednak pogadałem sobie z lekarzem i owszem istnieją pewne efekty niepożądanego takiego zabiegu, które mogą się pojawić ale nie muszą. Na przykład wspomniane zaburzenia erekcji. Co do tabletek to nie brałem, nadal tkwię w sytuacji w której mam małego penisa. Na jakiej zasadzie działają te tabletki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lepsze mają w sobie duze zawartości L argininy oraz innych składnikow, które sprawiaja, że w trakcie erekcji o wiele więcej krwi napływa do penisa i tym samym penis znacznie się rozszerza. Poza tym wpływają na zwiekszenie ciał jamistych tak wiec penis jest wiekszy nie tylko w stanie erekcji ale i w spoczynku. Piszę tutaj jednak oczywiśćie o tych lepszych tabletkach na erekcję jak penilarge, które trochę kosztują a nie o jakimś gównie które zamówisz sobie na allegro. No i trzeba tutaj pamiętać o regularności bo jedynie regularnie brane tabsy dają jakieś działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobrze. Po jednym opakowaniu najprawdopodobniej nie odczujesz żadnej różnicy. W przypadku tych tabletek trzeba brać je przez dłuższy czas (jest tak w sumie w przypadku każdych tabletek na powiększeniem penisa). Pierwsze rezultaty widzi się po miesiącu, najlepsze dopiero po 3 miesiącach brania i to codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×