Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Obwisłe jądra


Gość Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem z jądrami. Tak jak w temacie, mam bardzo obwisłe jądra. Myslalem ze to moze tylko moj wymysl jednak moja partnerka takze zwrocila na to uwage. Chciałbym sie dowiedziec jak mozna temu zarazdzic bo nie wyglada to estetycznie a nawet bardzo zle. Prosze o pomoc tutaj bowiem troche sie wstydze pojsc z tym do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wradertysta

Może jakieś zdjęcie? Ponieważ nie dla wszystkich obwisłe jądra znaczą to samo. Powiedz mi czy podczas wzwodu moszna *otula jądra* czy nadal jest obwisła? Często wystarczy udać się na zabieg, i moszna zostaje skrócona, ale jeśli nie przyszkadza ci to w codzienności nie powinieneś tego ruszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stary chlop

A moje jaja juz mi bardzo obwisly i dyndaja na 23cm. Fajnie jest podczad sexu jak torba zjajami obija sie o cialo kobiety. Moja pani uwielbia sie bawic moimi jajkami i jeszcze je bardziej rozciaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lubię jak jest co trzymać w rękach lubie się nimi bawić czyli skręcać ciągnąć patrzeć jak się zachowuje ten mały to mnie podnieca mam takiego posłusznego starszego pana co zechce to z nim robie az leci z tego taki biały płyn i sapie i syczy a mnie kręci jak on mnie pragnie widzę to ale nic nie dostaje bo chcę go zatrzymać dla siebie na zawsze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stenia &#8226* ponad pół roku temu Ja lubię jak jest co trzymać w rękach lubie się nimi bawić czyli skręcać ciągnąć patrzeć jak się zachowuje ten mały to mnie podnieca mam takiego posłusznego starszego pana co zechce to z nim robie az leci z tego taki biały płyn i sapie i syczy a mnie kręci jak on mnie pragnie widzę to ale nic nie dostaje bo chcę go zatrzymać dla siebie na zawsze . Stenia,bardzo lubie to co opisalas.Moze sie poznamy? strapiony@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×