Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Gość

Ropiejące rany na penisie po maści Pimafucort

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość

Cześć, mam nadzieje, ze ktoś mi tutaj pomoże. Pewnego czasu pojawiły mi się pod żołędziem takie krostki, podejrzewałem wtedy infekcje grzybicza. Poszedłem do urologa i przepisał mi masc Pimafucort. Poprawy 0, a po 2 dniach od odstawienia maści zaczęły mi się robić ropiejące rany. Poszedłem do urologa i kazał mi moczyć penisa w nadmanganianie potasu. Tylko, ze to sprawia mi taki bol, ze nie mogę nawet spłukać go wodą, a co dopiero namaczac w czymś. Jedyne co robię to wycieram penisa z tej wydzieliny ropnej ręcznikiem papierowym, co i tak przyprawia duży bol. Czytałem ze mieliście takie przypadki i jak to robiliście ? Zaciskaliscie zęby i moczyliscie penisa czy jak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×