Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Złamanie V kości śródręcza


Gość Katarzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarzyna

Witam. Mam złamanie podłogowe kości śródręcza V z przemieszczeniem. Byłam na pogotowiu lekarz nastawiał, założyli mi gips po kolejnym zdjęciu rtg lekarz uznał ze jest niestabilne i mam się zgłosić do szpitala na oddział chirurgi urazowo-ortopedycznej, prawdopodobnie operacja. Jutro mnie przyjmują na oddział. Moje pytanie brzmi czy jest konieczna narkoza przy takiej operacji? czy może to być znieczulenie miejscowe i czy wogole jest takie znieczulenie miejscowe dzięki któremu nie będę nic czuła ? Bardzo się boję znieczulenia ogólnego wolałabym miejscowe i być w pełni świadoma przez cały zabieg. I jakie ewentualnie mogą być skutki jak nie wyrażę zgody na operowanie pod narkoza? W styczniu stwierdzono u mnie nadkrwistosc i niedotlenienie krwi, wyniki się poprawiły po miesiącu picia 2l wody dziennie i brania acardu. W październiku mam kolejne badania u hematologa wydaje mi się że znowu się pogorszyły bo nie pije już tyle płynów. Czy to może być problemem przy operacji? Proszę o szybką odpowiedź. Bardzo się stresuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×