Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problem ze stulejką


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Przejde od razu do rzeczy Mam problem ze stulejką. Skora z żołędzi schodzi na 4/5 powierzchni widze tylko tą szparke w grzybie i to tyle :/ ostatnio sporo go ćwiczyłem i troche sie ześlizgneło z grzybola ale narazie to tyle :| problem tkwi w tym ze ja nie wiem czy moge sobie od tak ciagnac skore :| gdzies na internecie widzialem ze mozna sobie zerwac więdzidełko i sie tego boje :| w dodatku jak ciągne skóre to grzyb sie zniekrztalca <w krztalt otworu xD> i troche to boli postanowiłem rozwiązać ten problem nie dlatego żeby go trenić całymi dniami ale po to aby móc normalnie funkcjonowac. Narazie wam sie troche wyżale: (bardzo krempujace ale zobaczycie jak wyglada urywek mojego życia) - Nie moge sikac na stojąco <powodem tego jest zakrzywienie strumienia przez skóre ne grzybolku :| moze sie to wydawac śmieszne ale nie dla mnie bo sa przez to same problemy> [palka zwisa a ja tylko cisne mocz] - Śmierdzi, problem jest taki ze gdy juz sikam nie naciagajac skóry, to grzyb jest cały z moczu. To jest akurat najgorsze bo nawet moja rodzinka mówiła że śmierdze T_T Oczywiście problem nie był by taki poważny gdyby nie to że przy kąpieli nie moge wyczyścić grzyba T_T. 1 dzień po kąpieli i zaś mi jedzie T_T. Więc błagam pomózcie ktoś. - Mam iść do chirurga żeby mi to zrobił? Czy: - Mam sam trenic pałe (problem w tym że sie boje o te więdzidło i bólu który towarzyszy przy naciąganiu .... grzyb jest pod naciskiem i to boli :|.. ) <boje sie ze gdy juz bede mial prawie że skóre zdjeta z żąłędzia to zacznie boleć i że ewentualnie zerwie się więdzidełko T_T więc prosze o pomoc w moim życiu >*[(<Przez mojego fiuta mam same problemy i popadam w depresje>)]*<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Nie ma co popadać w depresję. Najlepiej udać się do urologa. Na pewno w tym wypadku konieczny będzie zabieg usunięcia stulejki. Próbowanie odciągania napletka na siłę raczej nie przyniesie tu oczekiwanego rezultatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm boje sie isc do urologa :| a czy jest jakas szansa ze moge wyleczyc sie samemu? ja myslalem ze jak pojde do urologa to bedzie takie zwykle nacięcie. 10 minut i do domu a widziałem zdjęcia jak wygląda operacja to mi sie odechciało iść do chirurga. zdjęcia: http://stulejka.com/ ** zdjęcia ** Stulejka u dzieci - dokumentacja fotograficzna leczenia tosz to jakiś koszmar. jezeli nie bedzie to wygladac tak jak na zdjeciach to moze pójde :| wczoraj gadałem poważnie o tym z ojcem wiec moge iść kiedy chcem :|)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 16 lat i mam pewne pytanie. Jak dowiedziałem się z forum problem który mam to stulejka a dokładniej ta w której podczas erekcji skóra zaciska mi się pod żołędziem co uniemożliwia mi wytrysk oraz stanowi to dla mnie wielki dyskomfort.Moje pytanie jest takie czy jedyną metodą,aby to wyleczyć jest udanie się do lekarza czy istnieje/istnieją może jakieś metody domowe,ćwiczenia lub tym podobne aby pozbyć się tej dolegliwości?Jest to dla mnie bardzo ważne gdyż dość bardzo krępuję sie tej dolegliwości i chyba nie miałbym odwagi pójść do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nievh mi ktos pomoze mam.problem tego typu mam.sltlejke od zawsxe ale jakos mi to nie przeszkadzalo mam.zone corke nasz sex odbywa sie normalnie skorka nirschodzi ale jest ok problem polega na tym ze nabawilem sie grzybicy penisa po antybiotykach swedzi piecze al smaruje tylko z zewnatrz napletek bo zoledzia nie moge bo skora nie schodzi smrauje juz 4 dzien ale efektu nie ma co robic czy te smarowanie na skore cos daje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×