Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Cztery guzy w okolicy sutka


Gość zalamana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!mam ogromne zmartwienie trwa juz od sierpnia 2008.Znalazlam wtedy * niewielkiego guza w okolicy sudka bralam na to antybiotyk ktory nie * pomogl,a guz robil sie wiekszy.zostalam wyslana do kliniki *tam ogladal * mnie chirurg i stwierdzil ze to cysta .(Mam taki sam guz na pachwinie * znaleziony jakies 2 miesiace temu)lekarz stwierdzil ze oba sa takie same * i zaproponowal abysmy jeszcze poczekali.2 tygodnie temu znalazlam * kolejnego guza w okolicy pochwy ,i chodz wyda sie to nie mozliwe 4 dni * temu znalazlam kolejny na wzgorku.wszystkie maja inny ksztalt nie bola * do buki na nie nie nacisne .a gdy nacisne dosc mocno to wydostaje sie * cos bialego ale jest to bolesne wiec staram sie nie naciskac .Maja * rozmiary od 1 do 1,5 cm.W srode znow bylam u lekarza i poraz kolejny * dostalam antybiotyk FLUCLOXACILLIN i kazal brac je przez tydzien potem * przyjsc znow.Co mnie nie pokoji? trwa juz to tak dlugo i nie iwm co z * tym robic jestem zalamana bo zamiast wyslac mnie na usuniecie ich * dostaje tylko antybiotyki ,ktore niestety nie pomagaja.Jestem zalamana * bo nie wiem co mi jest.Dbam o higiene mam stalego partnera (meza)Noi * zapomnialam dodac mam juz 29 lat.Moze mogl by mi pan pomuc zalecic * jakies dodatkowe badania .....sama nie wiem !Bardzo prosze o pomoc i z * gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Opisane zmiany pasują na zakażenie bakteryjne skóry. Nietety w takim wypadku skuteczną metodą jest antybiotykoterapia plus miejscowe środki odkażające. Można sprówoać zrobić posiew z wydzieliny takiej zmiany, choć wynik pod wpływem przyjmowanych antybiotyków może być zafałszowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ***zalamana***

I znow to samo...bylam wczoraj u lekarza widzial ze guzy dalej nie znikaja i kazal czekac i przysc znow za tydzien .Ja i tak wiem z czasem same nie znikna*poczytlam dzis troche na innych stronach.Pewna pani pisala ze wyparza igle i zama przkluwa zeby sie pozbyc plynu,wiec zrobilam to samo ale zamiast plynu byla krew.Bardzo bolalo gny na to naciskalam wiec musialam przestac.Zdezynfekowalam noi chyba zeczywiscie niemam wyjscia tylko czekac do przyszlego tygodnia i poraz kolejny odwiedzic P.Doktora .Jestem juz zmeczona tym ciagym chodzeniem i przesiadywaniem w przychodni.Chcialabym zeby poprostu ktos *to* zdjagnozowal i wyleczyl.Jesli lekarz dalej kaze mi czekac moze sama zaproponuje mu aby popral prubke i zrobil posiew.Dziekuje za odpis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×