Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kości na klatce piersiowej! wystające żebra


Gość Marian3710@o2.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli rzeczywiście wystające kości są naturalnymi strukturami żeber, a Ty raczej masz słabo rozwinięte mięśnie klatki piersiowej to ćwiczenia wzmacniające te mięśnie mogą spowodować zanik tych wystających kości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin 3710

Witajcie!! A więc.. rejestracja zajęła mi 2 min ale to najmniejszy szczegół( zrobiłem to żeby coś napisać) mam wystające kości pod piersiami */ byłem u lekarza i powiedział że to wina rodziców bo nie dawali mi witaminy D a po sprawdzeniu w książeczce zdrowia okazało się że brałem regularnie! w czym rodzice to potwierdzili !! Dalej szukałem źródła i okazało się że to dziedziczne *] co mnie zasmuciło okropnie po sprawdzeniu moim rodzicom żeber okazało się że nie widać bo są trochę grubi! Mam 14 lat i nie wiem co robić (boję się że moje dzieci też to będą miały) Powiedzcie mi co robić!!! ? w tym czasie ćwiczę (okres 1 rok) i skutek jest negatywny ponieważ kości są jeszcze bardziej widoczne! Nie wiem czy jeść i tyć co nie chce ! lub ... sam nie wiem ! Lubię obcisłe bluzki lecz żeby je nosić wdycham powietrze i brzuch robię wklęsły ! żeby było tylko widać piersi ! a gdy idę pod wiatr wszystko widać! nie wiem co robić może po prostu z nich zrezygnować */ Czekam na wasze odpowiedzi !!! http://forum.suplementy.pl/files/1_749.jpg http://forum.suplementy.pl/files/2_211.jpg znalazłem na innym forum a ja mam coś podobnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam taki sam problem i mam 14lat. U mnie to dziedziczne bo mój tata ma tak samo . Powiedzcie czy siłka pomoże bo trochę ćwiczę a w reklamie koleś chyba też to miał a że był umięśniony to prawie wcale nie było widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×