Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Błona śluzowa żołądka miernie przekrwiona o ścieńczałych fałdach


Gość monika

Rekomendowane odpowiedzi

Ponizej przedstawiam moj opis gastroskopii byłabym wdzieczna za wszelkie informacje totyczace tegoz to opisu.przełyk oraz wpust bez zmian.W inwersji nie wykazano cech przepuchliny rozworu przełykowego,sklepienie zoładka prawidłowe.Zoładek podatny na insu,Blona sluzowa opuszki dwunastnicy prawidłowa.flacje powietrza.Błona sluzowa miernie przekrwiona o scienczałych fałdach.Odzwiernik symetryczny kragły o prawidłowej fali perystartycznej.Widoczna pozaopuszkowa czesc dwunastnicy o prawidłowej błonie sluzowej i prawiłowym swietle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monika....

Dziekje bardzo za odpowiedz .Chciałabym rowniez zapytac o to czy przy takiej diagnozie mozliwe sa ostre bole w nadbrzuszu pojawiajace sie najczesciej wieczorem i trwajace przez wiekszosc nocy dodatkowo rowniez mam ogromne wzdenia.Czesto rowniez puchna mi rece,przewaznie dłonie.Nie wiem czy ma to cos wspulnego ale własnie takie objawy mam od paru miesiecy.Chciałabym rowniez zapytac co mam robic dalej,lekarz przepisał mi leki,jednak biore je od miesiaca i nic sie nie zzmieniło.Diety zadnej nie mam poniewaz lekarz uznał ze jest nie potrzebna.Jestem juz u kresu wytrzymałosci.Niby to nic wielkiego, tak mowi lekarz a jednak bardzo a to bardzo mi dokucza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×