Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Operacja powiększenia penisa


Gość ergon

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jakby były to byś się takiej operacji poddał? Nie obawiasz się,że penis straciłby możliwośś uzyskania er.ekcji? Bo ja bym sie bardzo bał takiej operacji. Też nie słyszałem,ze zabiegi w Polsce są przeprowadzane. Jakiej wielkość masz penisa Bo nie napisałeś konkretów. I może nie jest tak źle jak Ci się wydaje.Nie raz ktoś naogląda się por.no, w którym mężczyźni mają wielkie członki, potem sobie porownuje swoj i wydaje mu się ze ma niewielkiego a wcale tak nie musi być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie znane są 3 możliwości powiekszenia penisa, naturalne bez konieczności ostrzykiwania czy operacji:
pompka - daje efekty przy regularnym stosowaniu, jednak można za jej pomocą powiekszyć penisa o jakieś 1-2 cm, daje lepsze efekty na powiekszenie na grubości
ćwiczenia ( jest ich sporo, jak sobie wpiszesz w google to Ci wyskoczy wiele ćwiczen).
tabletki. Tutaj zależy jakie ale polcam te dopuszcozne przez krajowy rejestr farmaceutyczny jak penilarge czy penis complete.Są równiez bezpieczne i sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, najlepiej jest samodzielnie wyprobowć a nie gdybać zadzaiał czy nie zadziała.Tak naprawdę każda osoba jest inna i na jedna osobę coś takiego moze podzialac, na drugą już nie.Trzeba zobaczyć. Wydaje mi się,ze wiele negatywnych opinii wnika tutaj z tego,że ktos kupi sobie jakies tanie niesprawdzone tabletki, albo bierze nieregularnie. W przypadku tabletek trzeba poczekać przynajmniej te 2-3 tygodnie na efekty ( takie jest przynajmniej zalecenie brania penilarge). Dopiero wtedymożna stwierdzić czy jest efekt czy nie.Po miesiacu raczej nie ma się co spodziewać rezultatów opnieważ ciała jamiste w tym czasie jeszcze sie nie powieksza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lenka1929292

10 cm to nie tak źle, bez przesady że kogoś to obchodzi. Jestem kobietą i nie zwracam na to w ogóle uwagi. Każdy jest jaki jest, a operacje mogą dużo negatywnych konsekwencji nieść. Także po prostu się nie przejmuj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bielszczanka

U nas w Bielsku jest klinika która robi takie operacje-zabiegi galena- można poczytać w necie ale chyba osobiście jako facet był się nie odważyła mimo ze swojego chłopa wysłałam tam ma podwiązywanie i wszystko było ok

P. S. w mojej opinii długość ma znaczenie ale jeśli chodzi o stosunek a nie penisa 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×