Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Tłuszczaki na nodze


Gość Iwona

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 lat. wszędzie piszą, że tłuszczaki występują przede wszystkim u osób bardziej dorosłych.. Moje umiejscowiły się na w okolicach kości piszczelowej.. Jeszcze rok temu były niewielkie i tylko wyglądały brzydko.. a teraz są duże (ok 2-3cm średnicy) i naprawdę bolą.. Nawet jak chodze to je czuje, takie jakby prądy.. Wybieram się do lekarza, ale nawet nie wiem do jakiego.. Czy to może grozić zdrowiu? co z tym dalej robić? prosze o odpowiedź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh byłam dziś u chirurga i powiedział mi że zawracam mu głowe, że z tym się żyje.. mówie mu że mnie boli a on do mnie że może mi to rozciąć ale będę miała blizne dwa razy większą niż teraz te tłuszczaki */ cudny lekarz */

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Ola i mam 15 lat, pochodzę z Wrocławia. Chodzi mi o moją mamę,która tych tłuszczaków ma kilkadziesiąt. Ma je na udach i rękach. Kiedyś miała już KILKA wycinanych za darmo. Nie które są małe, a nie które duże. A i tak pojawiają się nowe...Nie stać ją na wycięcie wszystkich skoro, z tego co wiem taki zabieg kosztuje od 300 do 600 zł. Jak zapobiegać ich powstawaniu ? Czy jeszcze wycinają gdzieś za darmo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nazywam sie roman, ja mam tez tych kuleczek diuzo i powoli je wycinam bo innej metody nie ma na te tluszczaki jezeli ktos ci bedzie pisal o jakims cudownym lekarstwie na te dolegliwosc to cie klamie lub tez naciaga na kase nie mam na dzien dzisiejszy nic leprzego niz skalpel hirurga niestety znalesc dobrego hirurga ktory to ciulstwo wytnie za darmo i starannie tak zeby blizna byla niewidoczna to cud - polski cud ja mam to szczescie ze mieszkam w niemczech i za takie uslugi hirurga nie trzeba tu nic placic do tego po kilku miesiacach nie mam zaadnego widocznego sladu ,robia to tu starannie. mozna powiedziec ze mam szczescie niestety, to walka z wiatrakami kilka miesecy temu mialem obie dlonie cudownie wyczyszczone z nich i myslalem ze sie udalo , niestety nowe powstaja wiec niewidze sensu wycinac dalej ich mimo tego ze zabiegi te mam za darmo musimy sie pogodzic z nimi i je pokochac pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×