Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rekonstrukcja napletka z pogrubieniem penisa


Gość k kris

Rekomendowane odpowiedzi

mam 35 lat i jestem od małego bez napletka. został odcięty jak miałem około 3 lat. Bardzo mi tego brakuje jak i mojej kobiecie. Muszę się ukrywać, żeby ktoś z kumpli nie widział. W pracy nie mogę korzystać z pryszniców, bo się od razu będą nabijać. Wie Pan jak to jest. Myślę o powiększeniu, bo z tym też jest mały kłopot. No i mam pytanie czy takie coś idzie u was załatwić? Ile to kosztuje czyli odtworzenie napletka i pogrubienie. Za szybką odpowiedź bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz poszukać jakiegoś urologa, który zajmowałby się zabiegami plastycznymi na prąciu. Takich urologów bez problemu można znaleźć w Internecie. Wejdź na stronę http://www.penis.com.pl/ i poczytaj sobie o rekonstrukcji napletka oraz pogrubianiu penisa. Rozważ czy warto operować czy podjąć się leczenia zachowawczego (bardzo różne metody). Takie zabiegi mogą kosztować powyżej 5 tysięcy złotych. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sebastian

Nie wiem czy tak bez problemu.Od lat mam ciezkie problemy zwiazane z brkaiem skóry na penisie.Wieku 18 lat miałem zabieg na stulejke ,zabieg był zrobiony pozno i mam ciekzie problemy z nadwrazliwoscia tego miejsca.Liczyłem ze mozna by zrekonstruowac napletek(obrzezanie było całkowite)ale nic z tego.Jestem z duzego miasta Poznania ,odwiedziłem wielu lekarzy i nikt mi nic na ten temat niepowiedział......pozatym ,ze to ciezki zabieg,ryzykowny i wzasadzie w Polsce sie go nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 26 lat gdy, mialem 12 lat mialem zabieg na stulejke, lecz jak mi sie wydaje lekaże poprostu coś zrobili nie tak! w tej chwili mam dość duże problemy z penisem ponieważ resztki napletka a raczej skóra która pozostala zrośnięta jest z Grzybkiem, często to miejsce mi pęka i krwawi a poza tym robi się często sucha skórka nawet czasem suchą skórkę mogę ogerwać.A o nadwrażliwości tego miejsca to już nie powiem, czy jest w stanie ktoś udzielić mi informacji na temat operacji plastycznych penisa i czy są one bezpieczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

operacji w polsce odnawiajacych napletek raczej nie ma, możescie popytac ewentualnie w Warszawie, jest tam większe prawdopodobienstwo znalezienia specjalisty. Co do powiększenia penisa, są zabegi powiększające go jednak są dość drogie i w sumie warto sie zastanowić czy jest to warte. (polega na wycięciu kawalka innej skory i *przyszyciu* lub po prostu wtoczenia duzej ilosci tłuszczu do penisa) natomiast mogę sie wypowiedzieć więcej na temat naturalnej, bezpiecznej metody odnowy i rekontrukcji napletka tak jak przed operacją. Wpiszcie sobie w google foreskin restoration i na amerykanskich forach znajdziecie informację sam sie w to bawie juz jakis czas i napewno jest lepiej niz mialem przed. Jestes w stanie uzyskac 70-80% wrazliwosci sprzed operacji, więc jest to warte uwagi. Niestety jest to proces długotrwały (od 1 do kilku lat) ale zdecydowanie wart wysiłku Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz:(

miałem cos pdobnego 9 lat mialem zabieg na stulejke, lecz jak mi sie wydaje lekaże poprostu coś zrobili nie tak! w tej chwili mam dość duże problemy z penisem ponieważ resztki napletka a raczej skóra która pozostala zrośnięta jest z Grzybkiem, często to miejsce mi pęka i krwawi a poza tym robi się często sucha skórka nawet czasem suchą skórkę mogę ogerwać.A o nadwrażliwości tego miejsca to już nie powiem, czy jest w stanie ktoś udzielić mi informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz:(

miałem cos pdobnego 9 lat mialem zabieg na stulejke, lecz jak mi sie wydaje lekaże poprostu coś zrobili nie tak! w tej chwili mam dość duże problemy z penisem ponieważ resztki napletka a raczej skóra która pozostala zrośnięta jest z Grzybkiem, często to miejsce mi pęka i krwawi a poza tym robi się często sucha skórka nawet czasem suchą skórkę mogę oderwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×