Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problemy z bólem, pieczeniem prącia


Gość Marek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !! Mój problem pojawił się pare lat temu (około 3 lat) obecnie mam 21 lat jestem osobą wysportowoaną, nie miałem nigdy problemów zdrowotnych. Mój problem zaczą się niewinnie, mianowicie początkowo odczywałem pieczenie w cewce moczowej przy oddawaniu moczu, udałem sie do lekarza urologa i przepisał mi on leki przeciw zapaleniu cewki moczowej (nie pomogło) chodziłem dalej do lekarza (cały czas do tego samego) jednak nie mógł on wykryć przyczyny moich dolegliwości. Z czasem pojawiły się nowe objawy, ból cewki po wytrysku oraz żołędzia, dużo mniejszy orgazm, nasienie *galaretowate*, nasienie nie *tryska* lecz wypływa z prącia, jest go bardzo nie wiele, parcie na mocz po wytrysku i ból podbrzusza, zwęrzony strumień moczu. Lekarz urolog zrobił mi USG prostaty i wykrył zwapnienie prostaty, lewy pęcherzyk nasienny jest nabrzmiały, jakby nie mogło się z niego wydostać nasienie, przepisał mi leki Apo-doxan 4 i jeszcze jakieś przeciwzapalne prostaty, ale to niepomogło. Czy można wyleczyć moje dolegliwośći ? w Jaki sposób ? prosze o rade i pomoc bo nie moge normalnie funkcjonować ;(;(;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że ciągle w układzie płciowym tkwi jakiś stan zapalny. Takie stany zapalne często udaje się opanować. Jest Pan pod stałą opieką urologiczną. Trzeba bezpośrednio w tej sprawie, konkretnie porozmawiać z urologiem jakie on daje rokowania w tej sytuacji i jakie ma plany dalszego leczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stany zapalne prostaty są trudne do opanowania, jest to spowodowane przede wszystkim słabym wysycaniem tkanek męskich narządów płciowych przez antybiotyki. Aby uzyskać właściwe stężenia leków i efekty kliniczne, należy prowadzić terapię długotrwale, niekiedy miesiącami. Niekiedy nawet tak długotrwała terapia nie przynosi zamierzonych efektów. Czynnikiem potęgującym wszelkie męskie dolegliwości i często hamującym postępy terapii jest stres oraz poczucie frustracji spowodowane długotrwałym leczeniem (brak natychmiastowego efektu, jak np. po zabiegach chirurgicznych). Najważniejsze w takich przypadkach, to wykluczenie procesu nowotworowego, stała opieka urologiczna i przede wszystkim przekonanie, że nasza choroba jest w 100% uleczalna - trzeba jednak wiele czasu i cierpliwości, by osiągnąć sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×