Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ile czeka się na wynik badania histopatologicznego?


Gość Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze mi powiedziec ile czeka sie na wynik badania histopatologicznego? wczoraj minelo 3 tygodnie od kiedy mialam usuwane znamie i jeszcze nie ma wyniku. Zaczynam sie bac ze jest on zly i dlatego go jeszcze nie ma. Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Na pewno, długość oczekiwania na wynik nie zależy od samego wyniku, ale od ilości próbek z jakimi musi uporać się laboratorium. Średnio czeka się na wynik 3 tygodnie. Najlepiej osobiście dowiedzieć się kiedy na pewno może go Pani otrzymać i czy gdzieś się nie zagubił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebralam wynik ale...no wlasnie byly na nim pewne bledy to znaczy nie zgadzala sie moja data urodzenia, data pobrania, i data badania. Pielegniarka stwierdzila ze to poprostu blad komputera ale wynik na pewno jest moj. Czy to mozliwe? Usuwalam znamie 6mm, tam bylo napisane 1 cm i guzek...nie zdazylam dokladnie przeczytac. Natomiast wynik: Neavus pigmento......cos takiego. Prosze o porade i przetlumaczenie poniewaz jestem w lekkim szoku i nie wiem czy sie nadal martwic. Wynik oczywiscie musialam zostawic w celu poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maria Tajchman

Ja też czekam na wynik badania histopatologicznego od 01 kwietnia. Próby ustalenia jakie laboratorium wykonuje badanie, żeby ewentualnie *dowiedzieć się kiedy na pewno może go Pani otrzymać i czy gdzieś się nie zagubił* nie dają rezultatów. Wstępna biopsja cienkoigłowa nie była dobra, lekarze zdecydowali usunięcie samej zmiany i zaczekanie na wynik histopat. Mija już prawie miesiąc i nic. Nie czuję się najlepiej, miewam ostre bóle w piersi (może się tak goi) i jestem bardzo osłabiona. Nie wiem, co o tym myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tata czekał na wyniki wycinka skóry 6 tyg... wynik nie jest dobry, ba jest tragiczny :( Dzwonilismy do lekarza w miedzy czasie, zbywal nas i jeszcze nie powiedzial tacie całej prawdy :/ Wynik jest nastepujacy: carcinoma planoepitheliale spinocellularae keratodes, excisio non completa. Materiał przebadano w cąłości, pobrano fragment tkanki 1cm lity, szary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×