Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Pilnie potrzebna odp

Jak wygląda zabieg suwania stulejki?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DEMBSE
Naprawdę poziom odpowiedzi niektórych osób jest bardzo poniżej jakiejkolwiek normy. Nie można podchodzić do tematu w ten sposób żeby odstraszyć osoby, które mają problem. Sam zabieg jest w zasadzie bezpieczny wykonywany przy pomocy nowoczesnych laserów (ja tak przynajmniej miałem w Multiclinic Centrum Medyczne ) czy jest się więc czego bać? jeśli robimy to w odpowiednim miejscu u doświadczonych lekarzy - absolutnie nie poczytajcie sobie https://multiclinic.pl/wykonujemy/urologiczna-terapia-laserowa/laserowa-korekcja-stulejki/ ewentualnie skontaktujcie sięi umówcie na wizytę, ale nie dajcie się wciągnać w tą bezsensowną dyskusje z hejterami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamilla36

Nie zawsze zabieg jest niezbędny. Tak było w przypadku stulejki u mojego syna. Pomógł nam Octenisept - musieliśmy psikać nim stulejkę przez 14 dni, dwa razy dziennie. Po tym czasie stulejka całe szczęście całkowicie ustąpiła. Polecam wypróbować ten sposób - preparat jest dostępny bez recepty w każdej aptece.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Vadim

Stulejka  =>>  mojachoroba.pl/artykul/stulejka-jak-wyglada-co-jest-stulejka-jak-rozpoznac

Prącie choroby skórne zdjęcia =>>   mojachoroba.pl/lokalizacja/pracie-penis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi