Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nie mogę ściągnąć skóry z penisa


Gość Prosze o odpowiedz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Prosze o odpowiedz

Witam mam pewnie problem od okolo 8 lat niemoge sciagnac skury z penisa ale od niedawna zaczelem sie tm przejmować teraz mam 15 lat a sytułacja wyglada tak moge sciagnac skure do pewnego poziomu było tam troche czegos w stylu osadu lub brudu mial kolor zólty usunołem to ale dalej juz skura jest złączona z penisem i w zaden sposub niemoge ich oddzielic niewiem co to dokladnie jest prosze o odpowiedz i jezeli ktos ja zna to niec napisze mi jak wyglada zabieg oddzieleni skury od penisa dziekuje z góry !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę ściągnąć skóry z penisa i niewiem jak to powiedziec ojcu ??zeby do chirurga psozedl zemna xd przy oddawaniu moczu strasznie piecze i wiecej niz pol skory mam bialej i zmina c orobic *( ???? odp. maciorek11@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Od jakiegos czasu mam problem ze scignieciem napletka.Po stosunku napletek peka i przez to zrobila sie na nim biala twarda skóra która utrudnia sciaganie napletka. Czy jest to objaw stulejki? Czy moze to byc cos innego. Predzej nie mialem problemów z napletkiem, dopiero po tych obtarciach to sie zaczeło. Prosze o odpowiedz. Mam 23 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam stulejke. chcialbym sie dowiedziec czy po jej usunięciu i gdy juz da rade sciągnąć ten napletek penis jest dluzszy? teraz gdy mam stulejke to mam 13 cm w zwodzie a gdy usune to bedzie dluzszy? przynajmiej tak sadze bo wtedy penis caly bedzie na wierzchu. prosze o odp. z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez tak mialem po pierwszym stosunku z dziewczyna , zeszla mi skura i nie moglem jej zalozyc to sb pomyslalem ze poczekam az wroce do domu , jak wrocilem do domu to bylo juz za pozno , zaczelo mi ouchnac kolo grzybka . wstydzile sie isc do lekarza i powiedziec ojcu , przez 3 dni i noce cierpialem w bulu , az w koncu sie odwarzylem isc do ojcsa i mu o tym powiedziec. na drugi dzien pojechaliszmy do szpitala , okazalo sie ze to jest taka jakby stulejka. zrobili mi zabieg , potrwal 15 min , taka faza jak dawali narkoze :D wiec jak by was takie cos spotkalo to mozwcie odrazu o tym rodzicom bo lekarz powiedzial ze jak bym powiedzial odrazu to bym nie musial miec zabiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 16 lat i to samo z czasem tal sie namordowałem że ści&#230*gne skure ale jest naciągnięta bo napletek taki pasek ją trzyma a z tym do szpitala cisnąć czy ogólniaka bo , nie wiem a nie chce go wszystkim pokazywać. Mało tego mam jakieś plamki białe krostki na grzybku po 1 miesiącu same znikły bez maści. Ale na skórce jest taki hmmm przebarwiony kroplowany jaką maść bez recepty by mi ptaka nie spali/o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 16 lat i mam problem z napletkiem. Nie wiem czy to stulejka. ale tak podejrzewam. Kiedy penis jest w stanie spoczynku nie mogę zdjąć napletka, widać tylko część. Gdy próbuję go zdjąć odczuwam lekki ból. Boję się powiedzieć rodzicom o tym bo się wstydzę. Czy jest jakiś antybiotyk lub coś innego żeby pomogło ściągnąć napletek .? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem podobny problem ja wgl. nie moglem zdjąc skory z penisa. Nie moglem zdecydowac sie czy powiedziec rodzica. Odwazylem sie pojechalem do lekarza i stwierdzil ze mam wyrazna stulejke. Dostalem skierowanie do urologa i czekam na zabieg. Mam 14 lat nie bojcie sie powiedziec rodzica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marek22lat

nie martw się ja też miałem te kropki i skóra mi nie schodziła ale z wiekiem to będzie schodzić aż do końca .A poza tym wydłórzałem se penisa i teraz jak mi staje do niema mowy rżeby mieścił się w skórze bo jak mi stoi to ma 26,7 cm ,żebyście się głupio nie czepiali mam 22 lata możecie nie wierzyć ale to wasza sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×