Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Bartek

Ból prącia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartek

Wysłany: 2019-11-13, 10:32   Ból prącia 

Witam, dokładnie rok temu wystąpił u mnie bol prącia, dokładniej w środku po lewej stronie dwa cm pod żołędzią. Ból występował tylko w jednym miejscu, czasami przy dotyku, rzadziej we wzwodzie. Po wizycie u lekarza nic takiego nie wyniklo, ból sam przeszedł. Dwa dni temu podczas leżenia na brzuchu (i wzwodu) ból ponownie wystąpił. Obecnie ból występuje czasami przy dotyku i praktycznie tylko w stanie spoczynku. Zero bólu przy masturbacji, oddawaniu moczu. Dodam ze ból wystąpił pierwotnie podczas mojego jedynego i długiego związku, od tamtego czasu (i w ogóle) nie miałem innej partnerki seksualnej. Węzły chłonne dookoła penisa (pachwiny itp) nie są powiększone i nie były. Tak samo nie występują żadne zmiany na napletki, żołędzi, mosznie czy w okolicach intymnych. Jest to po prostu kłujący ból występujący raz na jakiś czas w jednym miejscu po lewej stronie prącia w środku. Myślałem ze mam spokój, ale ból nawrócił stad moje pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.