Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przedwczesny wytrysk


Gość hedon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17 lat i współzyję z dziewczyną.Nie jestem w stanie zatrzymac wytrysku i za wczesnie kończe praktycznie za każdym razem. Ostatnio moja dziewczyna mowila mi jak rozmawialismy o sexie, ze raz sie poplakala ze cos robi zle, ale jej powiedzialem ze to ze mna jest problem i jej o tym powiedzialem. Co mam zrobic, czytalem ze sa jakies cwiczenia na to, ze samego kontrolowania sie trzeba sie nauczyc, czy moge prosic o jakies porady i doswiadczenia oraz wiedze fachowa w tym temacie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilkamil

Spokojnie. Dziewczyna tak zareagowała bo jest młoda i niedoświadczona. I po prostu wini się za to,że masz przedwczesny wytrysk. Nie jest to jej wina. Twoja w sumie równiez nie bo faceci w tak młodym wieku mają bardzo często problemy z przedwczesnym wytryskiem. Jest to normalne w tym wieku kiedy hormony buzuja oraz kiedy na samo wyobrazenie sobie dziewczyny członek staje.
Polecam:
masturbację przed stosunkiem
prezerwatywy na przedłużenie wytrysku
ewentualne chusteczki Orgasm control ( chusteczki te są do zamówienia w sieci i są nasączone specjalnym środkiem na przedłużenie wytrysku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilkamil

Można. Chociaż sam nie wyobrażam sobie. Same chusteczki działaja tak dobrze, że dają mi pełna kontrolę nad tym co robię i mogę o wiele dłużej wstrzymywać wytrysk Podejrzewam ,że jak jeszcze nałożyłbym gumę to miałbym problemy z dojściem. Abo trwało to by zbyt długo. NIe próbowałem Chusteczki mi wystarczą 😛 Szczególnie, że moja kobieta bierze tabletki tak wiec nie musimy stosować prezerwatyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×