Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dzwine krosty z czarną kropką na penisie


Gość P.a.t

Rekomendowane odpowiedzi

Witam masturbuje się dość często mam 14 lat i kiedyś wyskoczył mi na odcinku między penisem a jądrami szarawy pryszcz z czarna kropką zlekceważyłem to ale wczoraj wyskoczył drugi większy zaczerwieniony a dzisiaj rano zrobił się żółty a na gorze jest jakaś brązowa plama PROSZĘ O POMOC czy iść z tym do lekarza a jak tak to jakiego? Czy jak przestane się masturbować to samo zniknie to bardzo dziwne krosty proszę o POMOC Tam gdzie sa te krosty jest czerwona plama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam 15 lat i często się masturbuje i zauwazyłem na żołedziu mojego penisa czarną plamke. nie wyglonda mi to na pieprzyk nie wiem co to jest i czy isc z tym do lekarza bo sie wstydze i troche boje. PROSZE O POMOC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marley :)

te zołte plamy mogą byc od masturbacji , czesc spermy zostaje pod napletkiem i od tego mogą sie robic te zołte plamki lub chrostki , ja mam chrostki na jądrach i penisie , częsc tych chrostek da sie wycisnąc ale nie wszystkie , inie wiem co robic czytałem ze mozna kupic maść i smarowac ale nie wiem czy to w czyms pomoze , moze wizyta u ginekologa cos da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ja mam lat 16 i ma poczatku penisa tez mam jakas czarna plamke wyglada jak pieprzyk ale to nie pieprzyk chyba co mam robic bardzo sie wstydze powiedzec to mamie a moja dziewczyna cigle mnie prosi o sex ale ja sie wstydze wyciagnac penisa z ta plamka nie wiem co robic prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu mężczyzn ma żółtawe krostki zaczynajce sie od jader do środka prącia. Ale nie spotkałem się jeszcze z czarnymi plamkami. Radze jak najszybciej udać sie do lekarza bo może byc coraz gorzej. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×