Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silny kaszel po 12 dniach po operacji przepukliny pachwinowej


Gość Marek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dręczy mnie sprawa odnośnie kaszlu. Miałem operacje przepukliny pachwinowej lewostronnej. Wszystko było dobrze ale po 12 dniach się pochorowałem dostałem zapalenia gardła z krwiopluciem i do tego pojawił się silny kaszel przez jeden dzień, nie dało się tego powstrzymać nawet lekami przeciwkaszlowymi. Kuliłem się podczas kaszlu i przytrzymywałem rane. Nie bolało to bardzo chodź z czasem odczuwałem lekko większy ból przy dłuższym kaszlaniu. Kiedy smarknąłem bo chciałem się wysmarkać w chusteczkę było odczucie jakby coś się odlepiało i puścił szef, jakieś takie odczucie było.

Po tym wszystkim i po ściągnięciu szwów kiedy byłem u chirurga odczuwam lekko większy ból.

Na co zwracać uwagę jeśli szwy się rozerwały, nie mam pewności czy jest wszystko dobrze chodź chirurg mówił że jest w porządku bo sprawdzał palcem przepuklinę kiedy kaszlałem to i tak nie mam pewności. Czy jest możliwość dokładnego sprawdzenia przepukliny czy wszystko się goi tak jak należy i nic nie zostało rozerwane. Nie daje mi to spokoju bo operacja mnie sporo kosztowała a do tego mam prace fizyczną i daje sobie czas do 3 miesięcy przerwy od pracy a przy tym żeby nie okazało się że mam dalej przepuklinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×