Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mocny ból łokcia po uderzeniu. Proszę o radę


Gość Kila

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!

Kilka dni temu uderzyłam się w łokieć.

Aż mi prad przeszedł do nadgarstka i wszystkich palców... o zgrozo  😟😟

Od wczoraj dretwieja mi dwa palce mały i ten przed małym palcem.. czyli 4 i 5 palec ..

Do tego mam pomału zaburzenia czucia w ręce nie umiem zacisnąć w pięść 😔😔

Mial ktos tą przypadłość?

Bylam u neurologa bo i musze zrobić emg i rezonans magnetyczny łokcia  ...

 Podejrzewa zespół rowka nerwu łokciowego  ... 

 Konieczna bedzie operacja ?? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Co do decyzji formy leczenia to ostateczną decyzję oczywiście podejmuje lekarz ale zawsze jest to ostateczna forma leczenia.

Nie wiem jak duże było uderzenie, nie znam dokładnie objawów, które Pani dolegają (czy drętwienie jest stałe, okresowe itp.) ale należy na pewno wziąć pod uwagę, że być może powstały obrzęk w wyniku uderzenia w rejonie rowka powoduje wzrost ciśnienia w tym regionie i mechanicznie może powodować ucisk nerwu i proporcjonalnie do zmniejszania się obrzęku objawy będą ustępować.

Proszę mojej uwagi nie brać jako diagnozy a jedynie jedna z możliwości.

Wywiad, badanie i ewentualne rokowania może przedstawić Pani po wizycie fizjoterapeuta lub lekarz i na taką wizytę sugeruję się udać.

Pozdrawiam,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×