Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rak trzustki brodawka Vatera po operacji


Gość AO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moja mama niestety jest juz po operacji poł roku..miała teraz badania kontrolne i niestety sa przerzuty, markery podwyższone....zle sie czuje, wymiotuje, pojawiły sie juz mocne bóle. Lekarz który przperowadzał operacji i czuwał nam mama niestety juz nie przyjmuje pacjentów nowy lekarz..zaroponował mamie TRAMAL.....!!!!! Bardzo prosze o wskazanie mi specjalisty który zająłby sie mama w tej chorobie nie możemy spocząc na przyjmowaniu tramalu mama jest młoda i ma bardzo silny orgaznizm po tej ciężkiej operacji w nieprawdopodbnie szybkim czasie(kilka dni) wróciła własciwie do siebie..wierze że bedzie znów lepiej..tylko musimy mieć kontakt z kimś kto sie w tym specjalizuje i niezlekceważy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama ma dziś operację po konsultacji z prof Lampe w Katowicach, operacja w szpitalu na Ligocie. Siedzę i denerwuję się ale pozostaje mi wierzyć że będzie dobrze. Z kilku źródeł dowiedzieliśmy się że prof Lampe jest specjalistą w tej dziedzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sama jestem po operacji raka trzustki własnie byłam operowana w katowicach przez profesora lampe żyje do dzisiaj chodz mineło juz 8 lat mam się dobrze szpitalna opieka bardzo dobra dzięki profesorowi żyje i mam się dobże pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani nie wiem jak dawno pisaliscie te posty ale ja szukajac informacji na temat tej choroby bo dzis otrzymalam informacje ze moja siostra otrzymala taka diagnoze i ma miec za tydzien operacje I METODA ktora doswiadczylam w swoim zyciu przynajmniej 2 razy a drugi raz dzisiaj to jest BOZE UZDROWIENIE Bog jest potezny i moze wszystko wystarczy tylko wiara i modlitwa przynajmniej 2 osob a,,a modlitwa plynaca z wiary uzdrowi chorego ,,II METODA czytalam pare miesiecy temu na temat bardzo prostej metody naturalnej gdzie ten dr fizyki sam wyleczyl sie z raka trzustki i pomogl wielu innym osobom w Polsce i na swiecie jest to bardzo tania metoda wymagajaca tylko cierpliwosci i samozaparcia https://www.youtube.com/watch?v=43foz4tNFZY podalam tutaj link metoda dr fizyki Georga Ashkara ZYCZE Z CALEGO SERCA OPIEKI POTEZNEGO BOGA Renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama niestety zmarła dwa tygodnie po operacji usunięcia nowotworu brodawki vatera. Te dwa tygodnie spędziła w śpiączce farmakologicznej na OIOMie. W tym czasie przyszły wyniki i okazało się że był to guz złośliwy z naciekami. Plusy są takie, że mama nie zdążyła się dowiedzieć o tym, że to rak (bardzo bała się tej informacji) oraz to, że nie cierpiała....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×