Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Skutki znieczulenia podpajęczynówkowego po operacji przepukliny pachwinowej


Gość robert

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem już dwukrotnie takie znieczulenie. Anesteolog powiedział mi że muszę leżeć przez conajmniej 6 godz.i mogę zmieniać pozycię i podnosić głowę. Nie wolno było mi tylko wstawać bo pozycja pionowa może doprowadzić do powikłań opisywanych w komentarzach . Po 6 godz.spacerowałem po korytarzu... z bolącą raną ale bez bul głowy &#9786*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość franka

Moja babcia miała rozmowę z 2 lekarzami przed operacją przepukliny. Dowiedziała się że po znieczuleniu w kręgosłup może być sparaliżowana a po narkozie może się nie obudzić. No to wybrala narkozę że woli się nie obudzić niż mieć paraliż. I nie dała się przekonać w żaden sposób. Panie były bardzo niezadowolone z tego wyboru. Ale wszystko dobrze poszło. Babcia się obudziła i czuła się po narkozie bardzo dobrze. Żadnych sensacji typu bóle głowy, leżenie plackiem, cewnikowanie. To byłoby ale po wkłuwaniu w kręgosłup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2010 o 21:34, Gość Paweł napisał:

Ja jak miałem operacje na przepukline pachwinową prawostronną to nie zgodziłem się na znieczulenie w kręgosłup i tyle. Oczywiście anestezjolog nie był zadowolony z mojej decyzji, ponieważ wybrałem sobie znieczulenie miejscowe. Pozłościli sie troche bo to więcej roboty dla nich ale cóż, przynajmniej mogłem od razu wstać z łóżka itp.

i bardzo dobrze zrobiłeś ze nie zgodziłeś sie na znieczulenie w kręgosłup lepiej brac normalne  sam miale znieczulenie w kręgosłup i mam do tej pory kłopoty i nikogo to nie obchodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×