Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mały członkek


Gość anemostat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anemostat

Mam taki problem. Nie bardzo wiem co z tym fantem zrobić. Wcześniej nie zwracałem być może na to uwagi ale przyszedł czas i poznałem cudowna kobietę. Jest bardzo wyrozumiały i w ogóle. Do rzeczy. Mój członek w zwodzie ma ok 8-10 cm długości. Moja sympatia jest jakby to powiedzieć dosc Łużna. I wydaje mi się że nie odczuwa satysfakcji ze stosunku. 
Co jakiś czas dostaje różne ulotk reklamujacei specyfiki na powiększenie członka. Nie wiem jednak na ile one są skuteczne. Dodam że moja sympatia jest zdecydowanie przeciwna abym zaczął zazywaC te tabletki. Ja jednak chce a uważam ze ona zasluguje na wszystko co najlepsze. Czy możliwe jest aby przyjmowanie tabletek spowodowało zwiększenie członka???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości przypadków tak. Nie będzie to na pewno powiększenie takie jak po operacji. Kiedy możesz powiekszyć penisa o nawet 10 centrymetrów. Tabletki dają powiekszenie rzędu 2, max 3 cm na długości w ciągu 3 miesięcy regularnego stosowania. Jesli Cię to satysfacjonuje to spróbuj. Sam mam doświadczenia z dwoma środkami. Pierwsze tanie z allegro nie dały efektu. Drugie o wiele droższe Penilarge dały powiększenie takie jak opisałem powyżej. Kuracja nie jest tania ale efekt jest i utrzymuje się w 6 miesięcy po zaprzestaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam dodam,że jest jeszcze możliwość powiększenia penisa za pomocą ostrzyknięć kwasem hialuronowym niemniej jest to metoda bolesna i efekt trwa rok ( nie dłuzej). Na pewno na początku proponowalbym zobaczyć jak działają u CIebie tabletki. Efekty są różne bo wiele zalezy od konkretnej osoby i od tego ile bierze się tabletki. Sam akurat nie stosowałem kuracji ale penilarge przewija się tutaj na forum od dłuższego czasu i widzę,że wiele osób sobie je chwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałeś w sieci? Sa w wielu sklepach:

https://penilarge.pl/

http://intymnosc.pl/

http://www.opineo.pl/opinie-4221016-scala-penilarge.html

- tutaj natomiast są opinie. Również negatywne - moim zdaniem jednak wynika to z tego, że goście nie brali tabletek tak jak sie powinno brać czyli regularnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tabletki nie wierze choć wiele osob faktycznie chwali nie wim nie probowałem ale wydaje mi sie ze raczej kicz 
ja osobiscie powiekszyłem 1,5 cm w 3 mies rozciagania czyli po kapieli kremik ( akurat z tej samej serii penilarge) i jazda poczytaj o tym troche to bedziesz wiedział jakie cwiczenia sobie dobrac ja tu nie bede sie rozpisywał ale ja naprawde efeekty dostrzegłem moze nie duze ale zawsze cieszy :D powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie zobaczysz tak prędko, musisz poczekac na ich działanie, pierwsze efekty powiększenia powinny pojawić sie dopiero w 2 miesiącu W pierwszym możesz zauważyć polepszenie erekcji, większą witalnosć w sferze seksualnej ale na powiększenie penisa to zbyt krótko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×