Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Stulejka i koszt operacji


Gość Damian S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam 12 lat i nie moge ściągnąć napletka.Jest ciasna dziurka i gdy próbuje go ściągnąć to boli.Nie powiedziałem rodzicom bo się wstydzę.Chciałem jeszcze zapytać czy jakby potrzebna operacja to jest droga? Prosze o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mój syn ma 10l.Lekarz stwierdził u niego stulejkę.Mam już nawet skierowanie do szpitala z synem na zabieg.Boję się panicznie jak będzie znieczulony,czy po zabiegu będzie go bolało i czy to naprawdę konieczne??Proszę o szybką odpowiedź..Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SEBASTIAN

WITAM mam problem przez pare lat czesto sie masturbowalem teraz mam juz dziewczyne chcemy sie kochac.Problem w tym ze cierpie na zwerzenie penisa podczas stosunku gdy skurka zchodzi z napletka to mnie mocno boli niemoge jej zdjac.Gdzie moge przeprowadzic taki zabieg ODPLATNIE?JAKIE SA TEGO KOSZTA?ILE CZASU TRWA ZABIEG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdzecznie wszystkich Panow, nazywam sie Krystian i mam 16 lat. Od 2 lat dzialo mi sie cos z penisem i stwierdzilem po przeczytaniu calej masy artykulow o stulejce ze walsnie ja mam!!! Wstydzilem sie mowic o tym komu kolwiek, ale wczoraj stwierdzilem ze porozmawiam na ten temat z tata, postanowilismy ze pojdziemy z tym do lekarza i on stwierdzi co mi jest. Dzis jestem juz spokojny, poniewaz specjalista stwierdzil ze mam stulejke 1 stopnia, wiec najlagodniejsza (niestety nie ma na zadan stulejke zadnych tabletek, a rozciaganie stulejki to bzdura). Lekarz doradzil mi ze jeli nic mnie nie boli przy masturbacji ani w stosunku z kobieta (tego jeszcze nie robie) to zebym poczekal sobie spokojnie, zaopserwowal moja sytuacje i jesli dopiero cos zauwaze np. bol, swedzenie lub jesli w przyszlosci bedzie to przeszkadac mojej partnerce przy stosunku to wtedy mozna udac sie na operacje. Planuje isc na zabieg w wieku 18 lat czyli za 2 lata, posprawdzalem ceny opercji w prywatnych klinikach to wygladaja one mniej wiecej tak: miedzy 650zl a 1100 zl w zaleznosci od stopnia stulejki. Pamietajcie badzcie mezczyznami i nie bojcie sie isc z takimi problemami do lekarza!!!!! Pozdrawiam i zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie. Od najmlodszych lat mialem bole towarzyszace sciaganiu napletka. Warto dodac ze tak naprawde zawsze moglem go sciagac przynajmniej do konca grzyba. Niestety wraz z rozpoczeciem zycia seksualnego bol zaczal sie nasilac, szczegolnie kiedy dochodzilo do silniejszej stymulacji penisa. Wiecej przyjemnosci , wieszky bol ktory wynikal z tego ze napletek sciskal penisa. Udalem sie do urologa i okazalo sie ze mam od dziecinstwa stulejke (powiedzialbym lagodan) jak rowniez za krotkie wedzidelko ktore powodowalo nachylanie sie penisa w kierunku jajek. Jestem dzien po operacji. Wszystko trwalo mniej wiecej 30 min, nie ma wieszego bolu w czasie. Dziwi mnie ze nie mam tak naprawde zadnych boli, oprocz lekkiego dyskomfortu. W internecie mozna przeczytac dziesiatki informacji od innych pacjentow ktorym radzono wykonywanie cwiczen oraz smarowanie zoledzia roznymi preparatami. Moj lekarz nie przypisal mi zadnego antybiotyku, jedynie przeciwbolowe. Kazal przemywac go po kazdym sikaniu a nastepnei suszyc, ZMieniac opatrunki dwa razy dziennie i czeakc cierpliwie. Rada dla innych, zanim zaczniecie brac do siebie wszystkie uwagi i wskazowki od innych pacjentow, wezcie pod uwage ze stulejka moze miec rozna forme. W zaleznosci od zabiegu oraz stanu penisa doktor przypisze odpowiednia kuracje pooperacyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×