Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból z lewej strony w mosznie


Gość macc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem. Boli mnie z lewej strony, nie wiem czy to jadro czy najadrze czy moze cos innego. Mialem atak bolu bardzo mocny i udalem sie na usg do chirurga ktory stwierzdil jakies stare zapalenie najadrza, nastepnie udalem sie do urologa ktory swierdzil to samo plus zapalenie prostaty, bralem 2 miesiace doxycycline i raz nie bolalo wcale a raz troszke. Dzis mialem znow taki atak bolu ale mialem ciasne spodnie i jadra byly mocno scisniete. Bol byl tak mocny ze ledwo szedlem, takie uklucia skrecajace. Czy za ciasna bielizna i spodnie moze miec zly wplyw na jadra ? Dodam, ze chirurg jak i urolog nie stwierdzili zadnych innych nieprawidlowosci typu zylakow. Same jadra w dotyku mnie nie bola. Co ja mam robic ? Mecze sie z tym 5 miesiac prawie :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Prawdopodobnie należy zmienić antybiotyk. Niewielki ból może występować jeszcze przez długi okres po zapaleniu jądra/najądrzy. Noszenie zbyt obcisłej odzieży może niekorzystnie wpłynąć na zawartość worka mosznowego (np. przegrzewanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis u chirurga na usg. Powiedzial ze wszystko ok, zadnego stanu zapalnego nie ma ani zylakow czy tam czegos niepokojacego. Ja juz nie wiem skad moze byc ten bol. On sugerowal podloze nerwowe ale czy to mozliwe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie mam ten sam problem- poza bólem z lewej str moszny miałem jeszcze *tępy* ból wzdłuż lewego stawu biodrowego jakiś rok temu zaraz po sexie - bylem na *ostrym dyżurze* - na usg nie stwierdzili nic poważnego, wspomnieli tylko ze jeśli ból się będzie nasilał lub będzie trwał w tygodniu dłużej niż dzień to mam iść na urologię. Byłem później na urologi - tak dla spokoju - to lekarz wspomniał że to może być podłoże nerwowe - zapytał w czym chodzę - kazał zakupić majtki - (bo w boxerkach cyt.: * jaja wiszą jak na smyczy*), kupiłem owe majtki *trójkąty* i przepisał urosept. Po tygodniu ból znikną Byłem raz jeszcze na usg moszny i jadra - nic nie wykazało. Teraz znów bylem u niego jakiś m-c temu bo miałem podobny ból - z sexem apstynencja od 3 m-c więc to wykluczył, dał czopek na tydzień i prostamol i urosept, - dalej podobno nieświadomy (nerwy i podświadomość) ból. Po m-cu tzn od 2 dni znów ból się powtórzył - tym razem promieniuje na udo od lewej str oraz delikatnie kuje z prawej str podbrzusza. Nie mowie ost często długo siedzę przed PC, oraz za kierownicą. Ale w wakacje to nie miałem kiedy siedzieć - chyba że praca na budowie dała się we znaki. Pozdrawiam (dodam wiek 25 lat) Zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobny problem kiedyś grając w piłkę nożną nagle zaczęło bolec mnie lewe jądro. Na drugi dzień jeszcze lekko bolało ale ból ustąpił. Jednak w późniejszym czasie zaczęło mnie znowu boleć i to codziennie. Poszedłem z tym do urologa zrobił mi usg oraz badanie posiewu moczu i nasienia. Nic ani usg ani posiew nie wykazały wiec powiedział mi ze tak sie zdarza mężczyznom w moim wieku (20 lat) zeby sie nie przejmować i zakwaszac mocz owocami. Ból ustal na jakis czas lecz po kilku miesiącach znowu sie pojawił. Zauważyłem ze stało sie to w gorace dni gdy jądra sie nagrzewaja i opadają w dół gdy zas wykapie sie w basenie z zimną woda i jądra znajdują sie u góry (worek z jadrami nie jest *naciagniety*) wtedy bólu nie ma. Wiec może ktos wie co mi dolega lub przechodził przez takie cos ? Pozdrawiam i czekam na szybka odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z jądrem ,jestem po zabiegu usunięcia torbiela nadjądrza .Zabieg miałem 25 czerwca i nadal odczuwam bóle większe jak przed zabiegiem.W związku z tym mam pytanie czy to jest normą czy coś się dzieje niepokojącego.Chciałbym nadmienić iż bardzo mi to przeszkadza gdyż pracuje jako kierowca autobusu i większość dnia spędzam za kierownicą w pozycji siedzącej.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość offerte paraorecchie ugg

Norwich Fashion Week takes place from Thursday March 8 until Thursday March 15. Your Evening News will be bringing you all the news from on and off the catwalk online and in the paper. offerte paraorecchie ugg http://www.scbp.org/greenprograms/wp-content/uploads/2013/01/itemedit.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość discount ugg earmuffs

In Los Cang eyes, Ahmedabad method compared to the mystery of the Dragon Yuwen cloud more enigmatic, If we say YUWEN cloud is Lake abyss, I do not know the depth of others, the Amherst law like the vast sea, the end of the infinite depth of ignorance, nourish all things, but also to destroy the world. mulberry tree facts I do not know Amherst law why join scorpion, Fox mulberry outlet trust plus, burning and looting, notorious, mulberry outlet do not care that he inherited from Fox*s name, you want to clear the malignant tumor, mulberry outlet a meter, easy to solve, dying of old Fox funerary want a magic master Rick, do not say anything, just mulberry outlet promised mulberry outlet nod, the old Fox and eventually smiling, as if magic on the mulberry outlet body in general, what kind of magic, in order to let the old Fox so? discount ugg earmuffs http://www.scbp.org/greenprograms/wp-content/uploads/2013/01/help.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość offerte paraorecchie ugg

Tickets for the ego fashion auction are on sale now priced ?12, which includes wine and lunch. Tickets are available from ego in Chapelfield. offerte paraorecchie ugg http://www.scbp.org/greenprograms/wp-content/uploads/2013/01/loader.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fWitam moje natomiast problemy zaczęły się po tym jak siedząc robiłem sobie dobrze i przy wytrysku poczułem nagły kłujący  ból który zaraz minął pomyślałem że to jakiś skurcz lecz od tamtej pory zaczęły mi się nieokreślone bule w mosznie. Dotykając się niby nic mnie nie boli a ból prawie nie występował po przebudzeniu . Dopiero po jakimś czasie powracał falowo nie był to jakiś wielki ból ale mimo to udałem sie do urologa prywatnie. Urolog przeprowadził wywiad i zrobił tylko usg jąder i podbrzusza badania perectum nie robił. Nic niepokojącego nie stwierdził tak więc po jakimś czasie na miesiąc samo przeszło i nawet przy kolejnym wytrysku nic niepokojącego nie odczuwałem. Dopiero niedawno znowu zaczęło mnie boleć tylko tym razem ból znowu się zaczął nasilać doszły do tego ataki bólu kłucia z lewej strony moszny tak jak by od lewego jądra. Dziś umówię się na wizyte u lekarza rodzinnego może on coś doradzi. Ból nie daje spać nie wiem co jest jego przyczyną na pewno nie żadne urojenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×