Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wzdęty brzuch i kłucie w okolicy żeber


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Około miesiąca temu zgłosiłem się do lekarza 1 kontaktu z dolegliwościami bólowymi brzucha w górnej jego części oraz z uczuciem wzdętego brzucha. Lekarz stwierdził złą dietę oraz wpływ stresu. Po zastosowaniu się do zaleceń lekarza i zarzywaniu leków (espumisan i leków osłonowych) bóle zmniejszyły się. Niestety od jakiegoś tygodnia pojawiły się podobne objawy tzn: czasami występujące kłucie w okolicy dolnych żeber po lewej jak i prawej stronie, wzdęty brzuch głównie w górnej partii tuż przy mostku, częste bardzo silne *burczenie* w żołądku zwłaszcza tuż po przebudzeniu, co 2 dzień poranna biegunka. Najgorszy objaw pojawił się jednak dzisiejszego dnia w pracy, nagle zaczęły pocić mi się ręce, odczuwałem osłabienie oraz uczucie ciepła w górnej części brzucha razem z objawem nagłego wzdęcia (wszystko trwało około 5 minut). Nie zauważyłem krwi w stolcu, nie wymiotuję i nie miewam bólu podczas lub po jedzeniu. Mam 28 lat, waga w normie i nigdy wcześniej nie chorowałem na dolegliwości związane z żołądkiem. Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzdety brzuch , burczenie,biegunka,sa to rowniez objawy zakazeniem glista ludzka,lub innymi parasitami. nagorsze to ze bardzo rzadko sa wykrywane labolatoryjnie, wiec lekarz nie przepisze lekow.,ktore nawiasem mowiac sa maLO SKUTECZNE. Doswiadczylam tego osobiscie. Radzilabym zasiegnac opinii parasitologa lub lekarza naturalnego leczenia zeby wykluczyc taka ewentualnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×