Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Hemoroidy metoda klasyczna a rfitth Celon


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy towarzysze w bólu. Z hemoroidami jak wielu z nas mecze się już kilka lat. II i III stopień 5lat temu przeszedlem 3 zabiegi Hemoron ale efekt był chwilowy spokój na rok może dwa a koszt 1500zl i problem powrócił. Obecnie mam do wyboru klasyczne wyciecie chirurgiczne na NFZ lub wlasnie metoda laserowa tzn Celon za 3500zl Mocno zastanawiam się nad wyborem poniewaz jak czytam o rekowalescencji po klasycznej metodzie to mnie az ciarki przechodzą. Pytanie czy po laserze jest lepiej , mniej boli i czlowiek dochodzi szybciej do siebie. Lekarz z NFZ mówi ze tylko skalpel a reszta to tylko marketing i tak do niego wrócę natomiast lekarz prywatny znów lobbuje za swoją metodą wiadomo dlaczego  tylko czy to rzeczywiscie skuteczna metoda czy tylko naciaganie na kasę a rekowalescencja wymaga tyle samo czasu. Mam do Was doświadczonych już po operacjach pytanie czy warto wydawać te pieniądze czy ktos spotkal sie juz z ta metodą bo bardzo malo informacji  o tej metodzie jest w sieci.Jak już ktoś coś pisze to tylko o metodzie MM ale nie znalazlem nic p metodzie RFITTHCelon pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×