Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Naciąganie gumek po operacji przetoki okołoodbytniczej


Gość A

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poraz kolejny..... jestem po operacji przetoki okoloodbytniczej....we wtorek mam sie zglosic do szpitala do swojego chirurga i mam miec * naciaganie gumek * ( nie wiem czy dobrze to nazywam)... dodam, ze operacje mialam przeprowadzaona metoda Hipokratesa i nie jest zle ....nie odczuwam wielkiego bolu, wyprozniam sie normalnie ....stosuje nasiadowki z kory debu, oklady z Rivanolu i czopi Ruskorex .... dzis jednak dostalam okres i wpadlam w panike poniewaz nie wiem czy mozliwe bedzie wykonanie *naciagania gumek * ? dopiero jutro popoludniu bede mogla sie skontaktowac z moim chirurgiem dlatego pytam ..... Dziekuje za opowiedz i przy okazji jestem wdzieczna ze istnieje takie forum, na ktorym mozna zadac pytania czesto dla nas krepujace .....Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 2 dni temu mialam operacje przeciecia przetoki okoloodbytniczej metoda Hipokratesa....bol nie jest taka straszny jak myslalam, ale boje sie naciagania gumek .....mam pytanie czy to, ze wykorzystano metode Hipokratesa oznacza ze przetoka byla w zlym stanie i ze nacieto mi miesien zwieracza? Z tego co widzialam mam gumke na wierzchu obok odbytu i nie mam dziury tylko obok gumek czesc ciala ktore krwawi.....czy moge stosowac czopki Ruskorex? caly czas robie oklady z rivanolu .....dodam ze wyproznialam sie juz dzis i nie odczuwalam zadnego bolu nawet z tego co udalo mi sie zaobserwowac nie bylo krwi w stolcu ....krew jedynie z rany ....we wtorek ide na naciaganie gumek, ktore juz jak zapewniono mnie bede miec robione pod znieczuleniem......czy po naciagnieciu gumek tez sie odczuwa bol ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×