Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nie schodzi mi naplet z jednej strony penisa


Gość karol122

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 14 lat i mam poważny problem (według mnie).. Chodzi o to, że gdy mój członek jest w stanie spoczynku, napletek schodzi z żołędzia bez żadnych problemów.. Lecz gdy jest w stanie erekcji to nie schodzi sam (nie wiem czy powinien lub nie) a nawet jeśli mam ściągnąć napletek ręcznie, to nie schodzi on do samego końca.. Próbowałem ćwiczyć to w gorącej kompieli itp, już mogę ściągać napletek do większej połowy lecz nie do samego końca.. Wstydzę się porozmawiać o tym z rodzicami a do lekarza nie wiem czy zdołam pójść ponieważ mieszkam w Irlandii.. Czy to może być stulejka lub inne schorzenie i czy będzie wymagany zabieg lub po prostu dalszy trening? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zebrałem się na odwagę i pogadałem o tym z moją mamą.. Okazało się że miałem Stulejkę jak byłem mały i została juz wyleczona razem z przepukliną.. Dowiedziałem się również że mój napletek nie będzie schodził do samego *końca* grzyba ponieważ jest to zwane *cnotą prawiczka* ... Nie za bardzo rozumiem, więc nadal proszę o odpowiedź w tej sytuacji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem!Rodzice to widzieli jak bylem mały -Jakieś 6 lat jak mialem.Powiedzieli że pojedziemy do lekaża on coś tam natnie i będzie ok!Rodzice już dawno o tym zapomnieli a ja dalej siedzę w i rozmyślam co zrobić. Wstydzę się powiedzieć komuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry kriszna

http://forum.echirurgia.pl/temat7801.htm-wędzidełko raczej -ja mam 29 wiosen i też zaczełem się zbierać do tego urologa pewnie gdy sam miałem 11 lat i jeszcze nie doszedłem-idź do lekarza rodzinnego po skierowanie albo powiedz o tym rodzicom bo oni będą chowali głowe w piasek gdy ci latek zacznie przebywać,a do pytania Piotra zostawić sobie możesz zrośnięty jeśli jesteś jakiś SadoMaso albo chcesz mieć małego słabo ukrwionego wacka-sprzęt nie używany zanika,ból i brak przyjemności ze stosunku w częstym korzystaniu nie pomagają,przedwczesny wytrysk czy spowodowane tą dolegliwością mniejsze niż mogły by być wymiary wacka również.Taka dolegliwość może cię wpędzić w kompleksy i zdeterminować wszystkie dalsze wybory w życiu-mogą też być tego dobre skutki ja na przykład z powodu swojej niskie samooceny w tym aspekcie byłem bardzo dobry w praktycznie każdej grze zespołowej tak się podrywało dziewczyny dawniej-lepiej jednak wybież wizytę u lekarza jak masz jakiegoś dobrego wujka czy ogarniętego starszego brata kuzyna to niech oni pojdą z tobą,albo pogadają z rodzicami o prywatnym zabiegu-podobno robi to się teraz laserem gojii się dużo lepiej a sam zabieg jest podobny do wizyty u stomatologa kogoś kto tam nie lubi zaglądać-tylko pewnie takie rzeczy to prywatnie a nie w naszej darmowej nie opiece-ja daje sobie tydzień na umówienie się co do terminu-albo możesz to zrobić jak ten dziadek(starszy pan) z linku który ci podałem na początku- męczył się 40 lat skacząc po żonie aż wreszcie wziął elektryczny skalpel i wykonał operacje sam-udała się ale jego wacek pewnie ma już teraz troche inny odczuwalny poziom bólu pewnie jak u słonia-a no i powód najważniejszy utrudniona higiena co może skutkować problemami z jakością nasienia i zrobieniem kogoś kto zarobi na twoją emeryturę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×