Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwnie zaczerwieniony żołądź , boli.


ray

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mój problem jest taki iż od jakiegoś czasu mam zaczerwienionego żołędzia tak jak na załączonych zdjęciach .

Miałem robiony wymaz który nic nie pokazał ,  naturalna flora bakteryjna itd itd.

Byłem u urologa który rozkłada ręce twierdząc że to może alergia  itd

Dermatolog  powiedział też ze tam nic nie ma  i że to na pewno nie bakteria ani grzybica.

Podczas stosunku jest wszystko ok , natomiast jeśli chodzi o  codzienne funkcjonowanie jest nie tak jak powinno.

Jest czasami dziwne uczucie , nie wiem czy to nazwać bólem ale jest duży dyskomfort .

 

 

Proszę o pomoc  , jeśli ktoś miał podobnie , proszę o rady itd itd

 

Z góry dziękuje .

 

2.jpg.ef02273bfabcfc18960edf2f305630e4.jpg

3.jpg.9b64b967d85cc1f619fb55830bcd8927.jpg

11.jpg.b3a623e0bdb73178c3b8228ff3f39ded.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj mam chyba podobna sytuacje ale tez nie mam pojecia jak to zwalczyc bywaly lepsze dni ale na chwile ja mam caly czas zaczerwienione a czasem po sexie mam dyskofort i napuchnieta korone jakas porazka dermatolog nic nie widzi wymaz nic nie wykazal...bede probowal wstrzymac sie od sexu i jeszcze zostaje urolog ale najpierw sprobuje nawilzac i zlagodzic ten stan...nie pociesze cie bo ja walcze juz z tym ponad 2 lata jeszcze troche i w depreche wpadne....napisz jak u ciebie i czy cos pomoglo ja probowalem roznych masci itp i nic

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×