Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uraz


Gość Oliwia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od miesiąca mam bole kolana pojechalam do szpitala zrobili rtg i wyszlo skrecenie kolana z duzym obrzekiem jednak wyczuwam wode i kolano jest miekkie i spuchniete. Kazali nosic przez miesiac orteze ale roznicy nie ma . Po badaniu usg wyszedl krwiak ktory jest od miesiaca i sie nie zmniejsza jest w skórze . Co dalej z tym moze byc robione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Zdecydowanie polecam wizytę u fizjoterapeuty. 

Na podstawie badania USG powinna być określona struktura, która jest uszkodzona i w związku z nią pojawił się krwiak. Jeżeli nie udało się tego precyzyjnie określić warto poszerzyć diagnozę o RM. 

Fizjoterapeuta również na podstawie dokładnego wywiadu (mechanizm urazu itp.) oraz badania klinicznego może postawić hipotezę problemu oraz właściwie dobrać sposób leczenia.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla to dobrze nie brzmi i nie wiem czy nie lepiej byłoby to skonsultować z innym ortopedą, tym bardziej że wyszedł krwiak. Jeśli jesteś z okolic Warszawy to radzę się zgłosić do dr Pisarskiego przyjmuje w CM Medicum. Mojego brata wyleczył z ciężkiej kontuzji więc jest naprawdę dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa... Tutaj poleciłbym tylko prywatną służbę zdrowia. W Cinis Med w Warszawie(Wilanów) robią wszelkie prześwietlenia, mają najlepszy sprzęt w Warszawie(potwierdzone przez specjalistów) i pracują tam również rehabilitanci. Moja córka tam leczy wszystkie urazy, a bardzo dbają o pacjentów – tam powinni Cię poskładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×