Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wystające rzepka naderwane więzadła


Gość Wojciech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od ponad miesiąca mam naderwane więzadła poboczne lcl I generalnie poprawa jest znikoma kolano lata strzela chrupie, ale wczoraj zaczęło jakoś wyjątkowo inaczej chrupac niż zawsze takie 2  przeskoki nie zrobiło to na mnie wrażenia bo różne rzeczy Te kolana robiły i olalem temat. Wstaje rano poszedłem do sklepu wracam i kolana bolą tak samo jak zwykle po małym spacerze więc nie zwracałem zbytnio na nie uwagi do momentu gdy chciałem wyprostować noge i ledwo co to zrobiłem A za drugim razem już się nie udało trochę zabrakło, zdjąłem więc spodnie A moje kolana wyglądały jak 2 pomidory całe w żyłach czerwone i strasznie ciepłe rzepka  w lewej nodze jest mocno wysunięta I bardzo boli czy to coś bardzo poważnego? Dodam że nie mogę jeszcze w lewej nodze napiąć mięśnia tego znajdującego się nad więzadłem lcl na udzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Niewątpliwie objawy opisane przez Pana wymagają konsultacji fizjoterapeutycznej lub lekarskiej.

Nie wspominał Pan o jakiejkolwiek dotychczasowej formie leczenia i rehabilitacji - jeżeli ich brak to zdecydowanie stan, który Pan opisuje wymaga tego. 

Czy jest to poważny stan to na pewno wspomniani wcześniej specjaliści będą potrafili odpowiedzieć na to pytanie ale przede wszystkim wskażą właściwą formę leczenia, 

Pozdrawiam, 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×