Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Naderwane więzadła


Gość Wojciech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nazywam sie Wojtek i mam 16 lat od miesiąca i 2 tygodni mam naderwane więzadła. Jest to wiezadlo poboczne po wewnętrznej stronie kolana, opis w szpitalu oprócz naderwanych więzadeł brzmiał "skręcenie i naderwanie innych nieokreślonych części kolana". Stało się to imprezie od zbyt mocnego skakania i uderzenia w podłogę. I tu rodzi się mój problem minął ponad miesiąc A poprawa jest znikoma pierwsze 3 tygodnie w ogóle nie zdejmowałem ortez A mimo to kolano nie leczy się prawidłowo. kolana strzelają bolą i czuje dziwne uczucie pod skórą w miejscu tych więzadeł, gdy wstaje rano  za każdym razem czuje jakby poprawę mogę prostować nogi nawet przy lekkim obciążeniu lecz gdy pochodzę tak parę godzin np. Pójdę na kursy i za dużo chodzę i siedzę w ławce to chodzenie zaczyna się robić trudniejsze. Dziwne uczucie pod kolanem i taka jakby blokada przy prostowaniu nie uniemożliwiająca wyprost kolana ale odczuwam wtedy dziwne uczucie że jak wyprostuje kolano to pójdzie w drugą stronę i czuje jakby na moich nogach było 120 kg A nie 60. Proszę o pomoc jakieś wskazówki bo całe życie czynnie uprawialem sport A teraz mam problem z pójściem na dół do sklepu. Dodam że każdy ortopeda u mnie w mieście mówi że jest dobrze ba jeden nawet powiedział że nie mam naderwanych więzadeł i mam wstawać i nie udawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×