Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

złamanie skosne paliczka 3 stopnia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam 10 dni temu  doznałem złamania skosne paliczka blizszego palca 3 stopy z opisem rtg udałem sie do Szpitala  w Stalowej Woli  sor lekarz stwierdził ,ze trzeba unieruchomic noge jak najszybciej ,ale stwierdzil ,ze bez płyty nie zrobi nic i odesłał do lekarza  rodzinnego lub ortopedy do innego miasta .Na drugi dzien udałem sie do miejscowego chirurga z płytą który nie wkladajac płyty (po co mi płyta skoro mam opis tak powiedział)zreszta tam nawet nie było komputera w gabinecie .Zalecił chodzenie i czekania bo musi bolec przez trzy tygodnie .I mam pytanie czekac te 3 tygodnie czy udac sie do innego lekarza prywatnego ?Mam płyte .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czekaj! konsultacja u innego lekarza to najlepsza opcja. Nim coś Ci się źle zrośnie i będzie trzeba łamać, albo włączyć bolesną rehabilitację. Polecam specjalistów ze szpitala Orthos pod Wrocławiem. Naprawdę znają się na swojej robocie!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz. Niestety mieszkam w miescie gdzie  nie ma dobrych ortopedów czy hirurgów  najwczesniej wizyta u ortopedy  w szpitalu miejscowym czy w Nisku koniec kwietnia i maj  a w zadnych z nich na sorze mnie nie przyjma   .Dr Cichon z Niska powiedział ,ze moge skakac i biegac na tej nodze a gdy pytałem o mozliwym przemieszczeniu i złym zrosnieciu to kazał sobie jeszcze przeczytac opis w którym nie ma miejsca o przemieszczeniu .Nie mam mozliwosci lezec i nie wychodzic .Zostaje mi lekarz prywatny i tu pytanie czy zna ktos dobrego ortopede z podkarpacia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×