Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mateusz

PRZEPUKLINA SZYJNA C5-C6

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz

Witam. Jestem "posiadaczem" przepuklina na poziomie c5-c6. Jestem juz po szeregu cwiczen fizjoterapeutycznych, po roznorakich pradach, laserach i promieniowaniach oraz masazach. Dodam iz codziennie byly wkonyaane cwiczenia, ktore podobno mialy sprawic iz przepuklina sie cofnie( mowie tu o tradycyjnym cwiczeniu z wsuwaniem szczeki, tzw. Efekt zaskoczenia) oraz po 2 blokadach po ktorych to wlasciwie poza 3 dniami na znieczuleniu to nie poczulem nic. Czekam na wizyte u neurochirurga ktora mam na dniach i moje pytanie jest czy przy ewentualnej operacji polegac ona bedzie na tym ze zostanie usuniety dysk czy da sid tylko i wylacznie usunac przepukline nie naruazajac dysku? Oczywiscie wystepuja u mnie rwy barkowe przy aiekszym wysilku, dretwienia w nocy i sztywnosc szyi, bole glowy i takie jakby uciskanie tuz nad uchem na poziomie skroni. Dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adventure

Witam, ma takie same objawy co Pan. Tez juz probowalam wszystkiego. Byl Pan na operacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.