Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym


Gość Risont

Rekomendowane odpowiedzi

Sam ostatnio zastanawiałem sie nad powiekszeniem członka za pomocą wstrzyknięć kwasu hialuronowego. Ktoś może miał ten zabieg?Czy bolało i czy wykonuje się to za znieczuleniem? I na ile jest powiekszenie i czy członek jest wiekszy w trakcie erekcji i w spoczynku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Błażejski

Miałem zabieg rok temu. Utrzymywało się to jakieś 4 miesiące, zdecydowanie krócej niż powinno bo lekarz obiecywał mi że będzie się trzymało od 6 do 18 miesięcy. Oczywiście zgłosiłem się do niego z reklamacją, ze nie jest tak jak obiecywał ale lekarz umył ręce i powiedział, że po prostu każdy organizm reaguje inaczej i że on umywa ręce. Powiększenia nie było na długość tak jak oczekiwałem, ale na grubość. Jakieś 2 cm ( w spoczynku ale w erekcji). Ogólnie nie zauważyłem żadnych innych zmian. Dużo mnie to kosztowało, na wiele się nastawiałem ale żałuję bo jedynie straciłem kasę. Nie piszę że tak na pewno będzie w Twoim przypadku ale dobrze się zastanów czy warto. Bo u mnie nie było warto. Teraz testuję pompkę i kupiłem sobie tabletki penilarge. Biorę jeden miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Błażejski

Jeszcze nie bo biorę je zbyt krótko aby coś zobaczyć ale licze na to, ze da to bardziej trwały efekt niż w przypadku kwasu hialuronowego. Na razie widzę jedynie poprawę erekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie efekt ale musisz je brać co najmniej 3 miesiące. Sam jak brałem penilarge to również w pierwszym miesiącu niczego nie widziałem.  No może poza polepszonymi erekcjami ale nie jestem pewien czy przypadkiem nie było to jedynie placebo. Ale efekt naprawdę dobry, członek powiększył się o jakieś 3 cm, czego się w sumie nie spodziewałem bo wydawało mi się, ze powiększenie będzie o wiele mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Błażejski

Wiem wiem, zamówiłem sobie opakowania właśnie na 3 miesiące plus dodatkowo żel i pompka.Jak już mam powiększac członka za pomocą tabletek to postaram sie to zrobić porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blagam was ludzie nie czytajcie rzeczy w internecie bo nie wiecie czy to akurat nie producent wypisuje komentarze pozytywne na temat swojego leku czy to lekarz jakis sie nie reklamuje...

 

nie wiem czy byles z tym u urologow (a najlepiej andrologow) ale odpowiedz jest prosta - NIE da sie skutecznie wydluzyc penisa. wszystkie te metody typu kwasy hialuronowe, operacje wydluzenia pracia, pompki czy suplementacja - to jest ŚCIEMA i wyłudzanie kasy. to naprawde nic nie pomoze, a wrecz odwrotnie - moze ci zaszkodzic.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×