Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwnę żółte fragmenty w nasieniu


Gość Maciej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W wieku 4 lat miałem jakąś operację na stulejkę , pamiętam że doktor nacinał mi coś w moim penisie.Gdy wróciłem do domu doktor kazał naciągać mi skórkę , naciągałem ją przez 1 rok ale zbiegiem czasu nie chciałem już tego robić.Przestałem to robić i w wieku 16 lat próbowałem naciągnąć swojego napletka lecz bolało mnie to.Dzisiaj podczas masturbacji przed wytryskiem z mojego penisa zaczęły wydobywać się jakieś żółte fragmenty.Gdy po chwili wszystkie wyleciały , wypadło też nasienie.Po nasieniu znowu wróciły te żółte fragmenty.Poszedłem je szybko umyć pod wodą i gdy zleciały próbowałem ściągnąć napletka i udało mi się to bez problemu w sekundę.Byłem zdziwiony co się właśnie wydarzyło umył go dokładnie i żaden fragment już nie wyleciał.Mam związku z tym pytanie czy to mogło być zaschnięte nasienie czy coś?Ponieważ wcześniej podczas masturbacji nie naciągałem napletka tylko lekko go osuwałem tam z 1 mm żeby zobaczyć czy uda mi się go jakoś wyczyścić.Nie raz podczas minimalnego osuwania widziałem te fragmenty tylko takie strasznie małe jak by kropeczki i je szybko ściągałem pod wodą.Teraz mogę osuwać napletka bez problemu.Czy przez to miałem problem z osuwaniem napletka?W tym momencie nie mam już ani jednego żółtego fragmentu.Czy jednak to wina jakieś choroby czy coś.Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×