Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć , mam 12 lat w czerwcu 13 , i nie wiem czy to stulejka , napletek schodzi w stanie spoczynku jak i w wzwodzie , mogę odkryć pół żołędzi ale dalej jakby skóra przykleiła się do żołędzi , nie wiem co robić , czy zapytać się rodziców , dajcie radę 😕

Edytowane przez Ozi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 7272

Z czego co opisujesz, można mówić o stulejce i/lub zbyt krótkim/masywnym wędzidełku. Tak czy siak wymaga to wizyty u specjalisty urologa. Jesteś zbyt młody by iść sam, więc trzeba zebrać odwagę i powiedzieć o tym rodzicom. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pale szluga

Powiedz na samotności matce albo ojcu o tym że masz/podejrzewasz  stulejke i żeby zarezerwował/a jakiś termin w klinice urologicznej (na nfz poczekasz wieki). Jak masz opory to cóż, ot tak wypal o tym i tyle xD Ja sam zdecydowałem się podjąć takie kroki jak miałem 17 lat i dziś pluję sobie w brodę że nie zrobiłem tego mając 12-15. Na konsultacji/zabiegu i tak będziesz sam na sam z lekarzem, także wstyd odłóż na bok jeżeli tego się obawiasz. Pozdrawiam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia

Mój syn miał stulejke i zabieg przeprowadził dr Smoleński z kliniki Bona Dea w Krakowie. Zabieg super się udał i polecam jak najbardziej tego lekarza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi