Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jąder i żylaki powrózka nasiennego


Gość Bartek1991

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartek1991

Witam...mam 17 lat,w maju 2008 roku miałem operację,ponieważ miałem żylaki powrózka nasiennego,minął pawie rok bez 2-óch miesięcy,ponieważ jest kwiecień,a w czerwcu zaczołem ćwiczyć (podnosić ciężary itd.),urolog kazał mi się pilnowac rok,ponieważ po takim zabiegu u 50% operowanych może wystąpić powiklanie i mogę mieć wodniaka ,ale na prze ostatniej wizycie w lutym lekarz stweirdził że wszytko jest w porządku...Jednak dokłądnie chodzi mi o to,że od momentu kiedy zaczołem ćwiczyć bolą mnie jądra,a konketnie lewe to na kórym miałem te żylaki...Nie jest to silny ból,ale w każdym bądź razie jest...chciałbym wiedzieć czy mogę mieć przez to jakieś poważne konsekwencje przez to że zaczołem ćwiczyć trochę wcześniej?Czy może jest to normlane w tym wieku??bo jeszcze jądra mi się rozwijają,a do tego ćwicze...np.gdy jestem ze swoją dziewczyną i się całujemy również bolą mnie jądra,ale słyszałem ze to normlane,czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartek1991

Po operacji no może minimalnie zmalały...ale to moim zdaniem różnicy wielkiej ni ma nie wiem jak tam w środku,lekarz jak w lutym byłem na wizycie to wszytko było ok...ja nie mialem ich bezposrednio wycianene w worku mosznowym,tylko wyżej,niedaleko pępka ( z tego co wiem to wyciali mi jaką żyłe (czy coś takiego)która łaczyla tez żylaki z czymś i utrzymywała je przy życiu ze tak powiem..)azczkolwiek te żylaki nie zniklneły ja mam je dalej,tylko że juz hmm jakby nieżywe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartek1991

No ale naprawde tak mi mówił i tak mam jak pisze,przecież tego nie wymyśliłem...*] ale jak w lutym lekarz móiwł zresztą przez caly rok było ok ,wszytko dorbze ,lekarz mówił ze jak w maju będziem ok to kniec wizyt...jestem płodny itd...no a to chyba wazne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×