Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brak bólu kości śródstopia podczas złamania


Gość Radosław

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Radosław

Dzień dobry,

 Podczas gry w siatkówkę stopa wykrzywiła mi się w nienaturalny sposób, zaraz po tym zaczęła mi gwałtownie puchnąć, obawiałem się najgorszego,czyli złamania.

Podczas wizyty w lokalnym SOR-ze lekarz po zrobieniu zdjęcia rentgenowskiego stwierdził,że jest to zwykłe stłuczenie,lecz nie jest pewien. Kazał zarejestrować mi się do ortopedy, mimo iż to było przed samymi Świętami Bożegonarodzenia termin do ortopedy przypadł na dzień 8 stycznia. Ból doskwierał mi jedynie przez okres świąteczny, po Nowym Roku wydawało mi się,że stopa jest cała i zdrowa, a wizyta u ortopedy to tylko formalność. Pani doktor po ponownym zrobieniu zdjęcia, stwierdziła,że śródstopie jest jednak złamane i kazała mi nosić ortezę przez najbliższy miesiąc. Mam właśnie pytanie do Was, jak to jest możliwe, że śródstopie jest złamane,a ja nie odczuwam bólu? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jest taka możliwość jednak jeśli dwoje lekarzy twierdzi co innego po obejrzeniu tego samego zdjęcia uważam że powinieneś to skonsultować z typowym ortopedą od stóp . Jeśli jesteś z Warszawy to wybierz się do Poradni Chorób Stopy do doktora Bryłki, u mnie przeprowadzał operację po nieszczęsnym złamaniu. Naprawdę świetny z ogromną wiedzą i doświadczeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×