Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Stulejka ?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co to jest.
Normalnie mogę ściągać skórkę, ale przy pełnej erekcji jak ją ściągam do końca to tworzy się wokół żołędzia taki jakby pierścień ze skórki.
No i jak sam sobie tego nie przytrzymam, to zaraz mi zakrywa całą główkę.
Co to jest ?

Jak będzie trzeba to mogę dodać zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne stulejka, ja tak samo mialem, tylko ja przy pełnej erekcji nie moglem jej do końca juz ściagnać. Ale juz jej nie mam, problemu tez. Idz do urologa, mnie na poczatku wyslal do dermatologa zeby to masciami smarowac, z nadzieja ze skorka bedzie bardziej elastyczna ale nie pomoglo. Wiec ciach, 8 szwow, 2 tyg dyskomfortu ze szwami a pozniej tylko sie cieszyc sprawnym w 100% sprzętem 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2019 o 11:03, Gość Problem napisał:

Auuc  czy to boli po zabiegu ?

 

Po zabiegu trochę boli. Zwłaszcza przy porannych wzwodach. Ale to nic w porównaniu z tym jak boli kiedy tej skórki ściągnąć nie można. Tak jak Gość powyżej mówi. 2 tygodnie dyskomfortu a potem cieszyć się sprzętem 🙂 Ja zabieg robiłem u dr Burkackiej. wszystko gra i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gdyni jest dobra klinika, która zajmuje się takimi zabiegami. To Derm-Estetyka. Wiem, że wykonują plastykę napletka i obrzezanie. Tu  jest więcej informacji https://derm-estetyka.pl/leczenie-stulejki-u-doroslych-operacja-stulejki.html . Zabiegi może powodować mały dyskomfort, ale przy odpowiedniej pielęgnacji pozabiegowej wszystko szybko wraca do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×