Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Otwarty żylak


Emilbrzezinski

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie żylaków ponieważ od 3 miesiecy zrobił mi sie otwarty zylak na nodze a przez przypadek rozdrapalem bo nie wiedziałem ze to jest żyła i zaczęło mi krwawic ciurkiem. Od tamtej pory po wizycie u chirurgie dostałem termin na operację żylaków i zalecil mi stosować bandaz na cala noge od stopy do kolana i powiedział że to sie zagoi, lecz to nie chce sie zagoic , jest nabrzmiale i boje sie ze w każdej chwili peknie, poza tym pracuje jako magazynier i obawa przez to jest wieksza lecz lekarz nie zalecil wolnego od pracy, prosze o poradę i pomoc 

received_359246144632112.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Компания Алькасар изготавливает светопрозрачные конструкции из алюминия, мы являемся специалистами по следующим видам работ: фасадное остекление, витражи, зенитные фонари, зимние сады, входные группы, дверь-гармошка, дверь-раздвижка, перегородки. Все перечисленные товары и услуги в последнее время находятся на пике популярности.
https://www.allkasar.ru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Davidfruse

In service rent.today you can rent game Call of Duty: Black Ops Cold War for Xbox ONE
And many other games 1 day/1$.

- - - -
https://rent4.today/call-of-duty-black-ops-cold-war-xbox-one
- - - -

Rent4.today - это сервис аренды игр для Xbox ONE.
Call of Duty: Black Ops Cold War можно взять в аренду всего за 1 день/1$

call of duty black ops cold wars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×