Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy aby na pewno wszystko w porządku?


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, właściwie niestandoardowe :

Wczoraj, czyli właściwie jakoś 24 h temu miałem zabieg operacji przepukliny pachwinowej z użyciem siatki. Dolegliwość ta dość długo u mnie narastała, mogę nawet z pewnością stwierdzić, że ponad 13 lat( mam 26, w wieku 13 lat pamiętam, że też już miałem, może i dłużej, ale nie pamiętam). Znieczulenie miejscowe z sedacją. Wypuszczono mnie z kliniki po jakichś 5 godzinach leżenia. Pierwsze kroki nie były łatwe, ale całkiem znośne, ból nie był jakiś tragiczny. Nie brałem ani wczoraj, ani dziś ketonalu, który przepisał mi lekarz., bo właściwie aż tak bardzo mnie nie boli. Mam bliznę w prawej pachwinie na ok 8-10 cm, która trochę szczypie. Dzisiaj brałem już sam prysznic, właściwie nawet obiad sobie ugotowałem, wszystko w porządku. Mianowicie mam pytanie, czy aby na pewno dobry znak? Może siatka się nie przykleiła tak, jak trzeba? Większość z Was pisze o długim okresie bólu, a on u mnie właściwie jest tylko jak pojawia się kasłanie(rozrywa od wewnątrz). Może jednak to normalne i będzie pocieszeniem dla tych, którzy dopiero się wybierają i są trochę przygnębieni ( ja też dużo czytałem o zabiegu przed pójściem, większość opisuje okropne ból, wręcz rzeźnię)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stanleysof

https://www.vykup-avtospb.ru/ - Срочный выкуп зологовых авто марки Bertone модели 412, 2016 года выпуска, тип кузова пикап двойная кабина с объемом двигателя 3576 коробка передач вариатор в Петербурге.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×