Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nietypowe "drugie kolano"


Gość Wiktoria

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Gdy miałam ok 10 lat miałam wypadek. Niby nic mi się nie stało. Niby tylko zdrapane kolana i zakrwawione.A jednak  pod prawym kolanem mam tak jakby "drugie kolano" wygląda na wystającą kość. Jest twarde. I wyglada nie fajnie. Gdyż pod lewym kolanem nie mam nic takiego. Nie boli mnie ale jednak gdy czasem kucnę jest taki głośny "pstryk" jestem młodą osobą i to głośne i nie fajne.  Co mam zrobić? Co to może być? Proszę o pomoc. Nie umiem dodać zdjęcia. Ale wygląda to zle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki sam upadek w dzieciństwie byłem bardzo aktywny fizycznie miałem straszny ból kolana gdzie już była zmieniająca się guzowatość w wieku 13lat pozostała kulka kolano bolało nawet gdy się dotknęło bolało tak do 15lat z wiekiem coraz mniej i nie zawsze gdy robiło się coś aktywnego np granie piłkę po treningu ogromny ból zapalenie teraz pozostała mi na prawym kolanie szpacista kość byłem z u ortopedy chodz już szybciej sam wiedziałem co to jest powiedział choroba osgood-schlatter jałowa martwica kości piszczelowej byłem tam po to by się dowiedzieć czy to da się usunąć odpowiedział że tego się nie operuję bo zostanę kaleką chociaż sam niewiem czy da się usunąć po jest tam przyczepiony mieśień do guza chodz piszą na internecie że w rzadkich przypadkach robi się operacje polegającą na usunięciu wyrośli więc także się podłączam pod to pytanie czy możliwość usunięcia tego jest możliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×