Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Faajniemasz

Zerwana połowa paznokcia od białej lini

Rekomendowane odpowiedzi

POMOCY ! Zerwała mi się połowa paznokcia przy skórze i wyszło mięso , jest napuchnięte wiec zalozylam plaster.Czy to mięso jakoś zniknie i od rośnie nowy paznokieć ? Nie wiem co robić , jakich maści używać i boje się że już nigdy nie odrośnie ;( okropnie to wygląda i cholernie boli gdy dotknę tego mięsa ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paweł

Witaj.Akurat mam doświadczenie w temacie.8 lat temu w robocie rozciołem palca piła tarczową tam gdzie paznokieć-ściągneli mi go całego w szpitalu(nie życzę tego nikomu),szycie palca.Wyglądało tragicznie a dziś palec jak nowy.Paznokieć odrośnie nowy-bez obawy pozdrawiam.Puki co będzie bolało ale to też przejdzie(czystym przypadkiem tu trafiłem bo zaglądam często na forum o pęcherzyku żółciowym którego już nie mam)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paweł

Co do zmian opatrunku to skonsultuj z lekarzem rodzinnym jutro -puki co plaster wystarczy-nie dotykać nie drażnić bo to nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.