Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek pod jądrami


Gość Michal

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wyczuwam malutkie zgrubienie, guzek na odcinku miedzy odbytem a jadrami, blizej jader, tuz pod nimi. Wystraszylem sie troche, choc o raku prostaty wyczytalem ze nalezaloby sie badac dopiero po 40-50 roku zycia. Mam 27 lat, zadnych problemow ani z oddawaniem moczu ani aktywnoscia seksualna. Czy powinienem udac sie do specjalisty, jesli tak to jakiego? Urologa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przekonany. To cos to chyba prostata. To wlasciwie przedluzenie prącia...sam nie wiem. Tak czy tak, lepiej udac się do prywatnego czy do przychodni zdrowia? Czy moge miec pewnosc ze kazdy z prywatnych jest kompetentny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamikadze

Koledzy, mam chyba coś podobnego. Dokładnie pod jądrami w kierunku odbytu - można powiedzieć że pośrodku *na nodze* miałem zgrubienie po prawej stronie. Rosło to z dnia na dzień aż pewnego dnia strasznie mnie bolało jak szedłem do przodu. Wygląda to jak jakiś bąbel napompowany ropą bądź czymś podobnym... Z prawej strony bąbel zniknął i można powiedzieć, że wypłynęła z tego miejsca ropa, cuchnie jak dotykam tego miejsca* i mnie już nie boli ale identyczna sytuacja ma miejsce po lewej stronie. Guz rośnie z dnia na dzień i nie mam pojęcia co to jest. Mam to od trzech lat z coraz bardziej nasilającym się bólem. Pojawia mi się to powiedzmy gdzieś na wiosnę-lato. Trwa chwile a w zimie tego nigdy nie miałem. Jutro idę do internisty ale coś czuję, że to nic nie da bo pewnie nie będzie miał pojęcia co mi dolega. Czy ktoś się spotkał z podobnym przypadkiem? Proszę o pomoc bo jestem już tym faktem przerażony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×