Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Złamanie otwarte konczyny dolnej i dalsze powikłania


Gość Dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 22 lata i w wieku 8 lat miałem złamanie otwarte z przemieszczeniem. Stało to się w czasie gry w piłkę, kość wyszła na zewnątrz, chyba byłem w takim szkoku, że myślałem, że kolega mnie tylko niechcąco kopnął i wstałem i chciałem grac dalej w tym czasie, co stanąłem upadłem ponownie, a kość wróciła z powrotem do nogi. Miałem ustawianą kość. W późniejszym życiu spadła mi na noge kontrukcja metalowa, byłem u lekrza, ale powiedział, że to bardzo mocne stłuczenie, ale ja czułem, że to coś poważniejszego, ale nic z tym nie robiłem i to się zrosło jak zrosło. Dorastałem dalej i czuje, że mój organizm wraca do dawnej sprawności z przed złamania nogi. Wypadają mi barki i czasami kolano, ale ból jest do zniesienia i zdaje mi się, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Czasami także leci mi krew z odbytu. I mam takie pytania. Czy te złamania mogły zacofać moje dojrzewanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stappler

Złamania nie powinny w żaden sposób wpłynąć na dojrzewanie organizmu i spowalniać jego proces. Z problemem okresowych krwawień z odbytu powinien Pan skontaktować się z lekarzem bezpośrednio. Prawdopodobnie powodem krwawień są żylaki odbytu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×