Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krwawy wylew na penisie po stosunku


Gość anka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój partner po stosunku analnym (słabe nawilżenie na pewno było..) zauważył sporych rozmiarów opuchliznę na penisie- jakby woda podeszła pod skórę. Nie odczuwał bólu. Opuchlizna zaczęła się stopniowo zmniejszac, ale na penis zaczął siniec, jakby dla odmiany podchodził krwią. Po upływie 12 godzin opuchlizna nadal się zmniejsza, jednak *rozlewa* się siny kolor- już na jądra. Lekarz ogólny na ostrym powiedział, że absolutnie nic się nie dzieje i trzeba po prostu poczekac, aż samo przejdzie- w rozpoznaniu napisał właśnie *krwawy wylew na penisie po stosunku*..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie kwalifikuje na wizyte u urologa lub innego lekarza na ostrym i to pilnie moim zdaniem. *Krwawy wylew na penisie po stosunku* co to za kretynska diagnoza! Czy penis jest bolesny, czy mozliwy jest wzwod? przeciez moglo dojsc do urazu cial jamistych a moze nawet zlamania pracia! czy zasinienie ma miejscowy charakter? czy tworzy sie krwiak? czy jest to raczej rozlane zasinienie? Jakby nie bylo nie jest normalnym taka reakcja pracia i cial jamistych na stosunek. Czy chlopak przyjmuje leki wplywajace na krzepliwosc krwi, czy ma sklonnosc do zasinien?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Adrianie, dziękuję za interwencję- sprawa na dzień dzisiejszy wygląda tak: opuchlizna prawie niewidoczna, zasinienie obejmuje prącie i część jąder i już dalej nie postępuje. Zmieniają się kolory jak na siniaku. Podobno nie boli, tylko powoduje uczucie w rodzaju lekkiego pieczenia. Możliwy jest wzwód, jakkolwiek powoduje wzmocnienie tego pieczenia, generalnie mój partner powiedział, że czuje się po prostu jak poobijany. Proszę sprecyzować *krwiak*, nie jestem niestety biegła w tematach zdrowotnych, urazowych etc *) Na nasze pojęcie to nic takiego jak krwiak się nie robi. Nie przyjmuje leków tego typu, ma skłonność do zasinień, jeżeli przyjmiemy, że to znaczy, że robią mu się siniaki prędko i od lekkich urazów, typu otarcie się o róg stołu. Po konsultacji z kolejnym lekarzem ogólnym usłyszał, że opuchlizna powinna zlikwidować się sama po upływie max. 3 dni, a reszta będzie sobie zmieniała kolory przez ok. tydzień. BTW *kretyńska* diagnozę postawił lekarz ogólny na Szaserów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam duzy problem jesli ktos moglby mi pomoc...mianowicie 1 dzien temu po wspolzyciu z partnerka bolalo mnie na okolo penisa u jego podstawy tam gdzie zaczyna odstawac od reszty, teraz mam jakby takie wglebienie na doile jak zaczyna sie worek moszniowy . czy to moze byc powazne ? dodam iz teraz nie odczuwam zadnego bolu ale jest gietki w zwodzie. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×